Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe maluszki 2018


goherek

Rekomendowane odpowiedzi

goherek Ale szybko ! Gratulacje :-) Pewnie masz termin początkiem lipca :-) Postanowiłam napisać bo widzę ze tu sama od 3 dni jestes. Ja jestem na etapie czekania na efekty starań. Test będę robić dopiero 5 listopada także jeszcze trochę. Jak się uda to dołączę do szczęśliwych mam lipcowych :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Aż trudno w to uwierzyć ale ujrzałam na teście (a nawet dwóch ;) ) dwie kreski i termin wg internetowych wyliczeń to początek lipca 2018 :)
Dziś zrobiłam bete i czekam na wynik.. aaaa co dalej?
Tydzień temu byłam na cytologii, przy okazji robiłam usg, nic nie było widać ale gin stwierdziła jedynie bardzo rozpulchnione i duże endometrium i duże ciałko żółte. To mnie już zastanowiło, tydzień po tym test dodatni.
Kiedy mogę iść do lekarza? Wychodzi że to 5 tydzień...

Odnośnik do komentarza

Ja miałam takie bóle w pierwszej ciąży.na początku ciąży właśnie. Już nie pamietam jak to dr mi tłumaczył w każdym bądź razie to są normalne bóle. Typowe. Grunt by nie było plamien.
Ja mam tylko kłucie z boku gdy wykonam gwałtowny ruch. Narazie zdarzyło się to 3-4x. W tamtej ciąży tez tak miałam. To tez jest normalne. Nie pamietam jak się nazywa to, wiązadła?
A macie jakieś inne dolegliwości jeszcze? U mnie cisza przed burza.

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Też je miałam w poprzedniej ciąży ale tak na świeżo wszystko jest niepokojące.
Wydaje mi się ze mam więcej objawów niż w pierwszej. .. strasznie przetluszczja się włosy! , jestem senna, zmęczona, głodna i czuję mrowienie w piersiach. Do tego wzdęcia.
Ale to tylko mówi o tym że ciąża jest :) i jestem szczęśliwa :)
Mój starszy syn ma już 7 lat, też urodzony w lipcu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...