Skocz do zawartości
Forum

powiadomienia


monikouette

Rekomendowane odpowiedzi

to znowu ja :takwyszlo:

chcialam zapytac czy mozna zrobic tak aby przychodzily do nas powiadomienia z danego watku ale tylko jedno, a nie za kazdym razem jak jest nowy post.
przepraszam ale to akurat znam z innego forum, nie dostaje sie powiadomien az do czasu az sie pojdzie przeczytac nowy post. bo o ile sie dobrze zorienowalam to teraz jest tak, zez jesli nie ma mnie na forum a sa np 3 nowe posty, to do dostane trzy powiadomienia, jedno za kazdy post.
no chyba ze mi sie cos pomylilo i to nie tak sie odbywa??
i jeszcze zauwazylam, ze powiadomienia przychodza mi z bardzo duzym opoznieniem (po jakiejs godzinie lub dwoch...) ale to moze tylko u mnie bo innych nie pytalam...

Odnośnik do komentarza

szrdecznie dziekuje, wlasnie tez sie temu "przygladam" bo jedna z forumowiczek tez potwierdzila ze z duuuzym opoznieniem przychodza, ale to oczywiscie tylko informacja a nie wyrzut jakis... :)
a co do ilsoci powiadomien, chyba trzeba to sprawdzic na jakims goracym forum jak sie dziewczyny rozkreca :) :Oczko:

ale wczoraj na sierpniowko wrzesniowkach dostawalam powiadomienia non stop, w godzine chyba ponad 15scie wiec potem odznaczylam powiadomienia za kazdym razem... ale moze sie myle
w kazdym razie bardzo dziekuje za szybkie reakcje!!!
i chcialam zapytac, bo jakos nie moge tego rozgryzc, czy moge edytowac tytul watku jaki zalozylam?? bo nawet nie zauwazylam ze nie dalam spacji miedzy slowa i teraz nie moge tego nijak odkrecic
karmie butla i minie wstyd"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...