Skocz do zawartości
Forum

Ból kolan i barku


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu męczy mnie ból kolana i barku oba z prawej strony, uczucie jakby kości się psuły, dziwnie to brzmi ale tak to odczuwam, potrafi obudzić mnie to w nocy, ból nie jest stały , nasilony przy np zgiętym kolanie, pomaga rozprostowanie, rozmasowanie, nierozruszane barku, czasem powoduje to takie jakby pyknięcie, przesunięcie kości, zmagał sie ktoś z was z czymś podobnym? na początku roku miałam ten problem aby z kolanem lekarz rodzinny dał skierowanie do ortopedy ale zanim sie dostałam ból sam zniknął i z braku czasu na wizyte nie poszłam.

Odnośnik do komentarza

Na Twoim miejscu udałabym się do specjalisty. Akurat ja wolę od razu udać się do specjalisty jesli coś się dzieje. Ostatnio np byłam na rehabilitacji i rezonansie w Krakowie bo tam mają stosunkowo tanio i dobrych specjalistów. Rejestrujesz sie [reklama usunięta] na takie wizyty. Jest szybko i dokładnie. Teraz przechodzę skuteczną rehabilitację i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Nie pójście na wizyte bylo błędem. Takich bóli nie nalezy lekcewazyc bo to ze teraz nie boli nie znaczy ze przy wiekszym napieciu bol nie powroci.. Ja tak mialam z kolanami. Powodem okazla sie ciezka praca fizyczna wiec musialam ją zmienic jesli nie chcialam dorobic sie zmian zwyrodnieniowych stawow. A dodatkowo by ulzyc sobie w cierpieniu chodzilam sobie do kapsuly floatingowej na sesyjki (reklama usunięta) by tam cialo sie na spokojnie zregenerowalo i odprezylo. To pomoglo mi szybciej wrocic do pelnego zdrowia

Odnośnik do komentarza
Gość katarzynka90

Ja muszę iść do ortopedy chyba. Jakiś miesiąc temu nadwyrężyłam albo przeciążyłam sobie kolana, bolało bardzo, nawet troche spuchło, ale był weekend, więc przeleżałam 2 dni i potem minęło wszystko, a do lekarza nie poszłam. Niestety do dzisiaj podczas chodzenia bolą mnie kolana. Obawiam się, ze coś może byc nie tak. Polecicie mi dobrego ortopedę z Wrocławia lub okolic? Najlepiej z niezbyt odległymi terminami i nie za miliony.

Odnośnik do komentarza

Może to wina nadmiernego przeciążenia stawów? Skoro piszesz, że bóle odzywają się w kolanie i barku, to by pasowało. Albo niedobory kolagenu w stawach, dlatego kości zdają się strzelać i przesuwać. Na dłuższą metę ćwiczenia rozciągające pomagają, ale zastanawiam się, czy nie trzeba będzie zacząć suplementować kolagenu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to się powtarza, to moim zdaniem jedyną słuszną decyzją jest zrobienie sobie badania USG. Bo inaczej jak ustalisz źródło? Przecież nie dzieje się to z niczego. Nie czekaj na skierowanie od lekarza, tylko zapisz się do Multimedu - o ile pasuje Ci Warszawa lub inne miasto, gdzie mają przychodnię. Dopyta o termin, najlepiej od razu ustal konsultację. Tam naprawdę widać z ich strony zaangażowanie. Zadzwonią z przypomnieniem o terminie i przygotowaniu. Badanie zrobią od ręki, bez czekania na porządnym sprzęcie. Ja tam odradzam zwlekanie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...