Skocz do zawartości
Forum

POMOCY! CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jajniki!
° Z racji tej, że jestem w młodym wieku i brak mi jeszcze odwagi na rozmowe z rodzicami, bądź udania się do specjalisty.

° Bijąc do sedna sprawy:
Mam 19 lat i przez 3 lata sypialam regularnie z moim facetem bez zabezpieczeń.
Dodam, że oboje mieliśmy problem z metaamfetamina, marihuana i dodatkowo do strony chłopaka dochodzi alkohol - ja akurat procentów nie lubię.
× Także nasze organizmy były osłabione, nie funkcjonowały poprawnie. Z czasem zaczęła zawodzic mózgownica, chore jazdy. - - - > meta-amfetamina pozegnanie

°°Byliśmy ponad miesiąc czyści od kryształów. Ziolo paliłam dalej z własnych powodów - mój chłopak czasem pił.

× Przez ten cały okres starałam się wzmocnić mój organizm kompleksem witamin i innymi odbudowywajacymi pigułkami jakie znalazłam w aptece.
6 tabletek dziennie, od poczatku miesiąca do końca.

° Czułam się świetnie, byłam dumna że przezwyciezylismy z najgorszym syfem razem.

× Tego pamiętnego dnia 11 września w czasie porannym okazywalismy sobie uczucia do momentu, w którym zorientowałam sie, że mój partner od dłuższej chwili leży na mnie, jak i we mnie skończył.

××Odepchnelam go w szoku, byłam przerażona i zawiedziona jego czynem. Co prawda myśleliśmy o dziecku ale dopiero jak będziemy mogli jemu cokolwiek zagwarantować.

× Nigdy wcześniej nie miałam plemników w sobie i po krótszej chwili czułam przez 15minut w pochwie takie dziwne uczucie niczym pieczenie-mrowienie. Po 5h wzięłam dokładną kąpiel w domu.

° Dwunastego września bez jakichkolwiek objawów i z ponad tygodniowym wyprzedzeniem dostałam okres. Tym razem bez ogromnego bólu brzucha, który mi zawsze towarzyszył. Tym razem czułam w brzuchu nie dyskomfort i jakieś lekkie uczucia, co było dziwne bo od 4lat co miesiąc był moim niezbędnikiem.

° Od ponad tygodnia każdy ranek spędzam w WC z niezdecydowanymi mdłościami, które zaraz jak puszcza wracają jak strzała z kilku minutowy symfonia odruchów wymiotnych. Często z rana pusty żołądek, woda z buzi leci i uczucie że żołądek również. Piersi od niedawna napeczniale, poranna biegunka i uczucie opetania przez szamana jak ktoś mnie ze złości. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...