Skocz do zawartości
Forum

18 tydzien ciąży i upławy z krwią- help!


Rekomendowane odpowiedzi

Felimena
Witam

właśnie wróciłam z wc i z niepokojem zauwazyłam upławy zabarwione krwią.
Co to może znaczyć, jakie zagrożenie, jakie skótki?
Proszę o infor mój lekarza nie odbiera:(

Witam. Ja miałam to samo przeszło tydzień temu. Też nie wiedziałam co robić, ale mąż i mama na siłe zawieźli mnie do szpitala/ Pierwsze co mi powiedzieli, że mogłam poronić. Załamałam się. ale zaraz porobili mi badania, okazało się że w porę przyjechałam. Dostałam kroplówkę, zastrzyk, kupe leków, teraz jest wszystko ok. muszę spokojnie i cierpliwie do czerwca wytrzymać. Ale nie wolno tego bagatelizowac!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/bb96991415.png
http://www.suwaczek.pl/cache/e8c5d39f35.png

obie Moje słoneczka

Odnośnik do komentarza

Ja miałam już 3 razy drobne krwawienia. Za każdym razem konsultowałam w szpitalu. Ostatnie krwawienie miałam w poniedziałek. Dzisiaj okazało się że łożysko jest nisko co może doprowadzać do krwawień. Fasolka odpoczywała sobie na brzuszku :D Będzie dobrze ale każde krwawienie czy plamienie należy skonsultować. Dla dobra Ciebie i dziecka.

Odnośnik do komentarza

kochane

zgodnie z Waszymi radami udałam się do szpitala. Nawet złapałam mojego lekarza.
Zbadał mnie. Z dzidziusiem wszystko ok, łozysko tez w porzadku więc małemu nic nie zagraża. lekarz stwierdził iż to wina przemięczenia i stresu (faktycznie przedwczoraj miałam pracowity i stresujący, długi dzien pracy)
Zalecił odpoczynek, przepisał Luteine i Asmag fore. i Oczywiscie koniec pracy odpoczywamy.
Przez dzien krwawienie sie nie powtórzyło ale na wieczór znów miałam delekatne plamienia:(
Mam jednak nadzieje ze będzie dobrze
Dziekuje Wam za radę- przez chwilę byłam przerażona i mysląłam o najgorszym (nie wiem co bym wtedy zrobiła)

Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...