Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dariag

Prezent dla dzieci 3 i 5 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Szukam pomysłu na prezenty urodzinowe dla dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Chciałabym, żeby było to coś innego i oryginalnego, jednocześnie użytecznego. Znalazłam w Internecie takie plecaczki:

http://imageshack.com/a/img923/8250/VSIv4d.jpg http://imageshack.com/a/img924/3810/3Oj45I.jpg

Nie mam dzieci i niestety nie wiem co może im się podobać, dlatego prośba o wsparcie. Co uważacie? Myślicie, że im się spodoba? Ceny wahają się od 90-150 zł. Kupiłybyście swojemu dziecku?
Z góry dziękuję za opinie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie są za drogie. Poza tym wyglądają na sztywne. Brakuje mi w nich kieszonek.
Podsumowując - nie kupiłabym takiego plecaczka swojemu dziecku.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ładne ale nie praktyczne, ja jakbym miała kupic prezent dla dwójki dzieci to stawiałabym na jakąś ksiazke z bajkami, będą we dwójke słuchały albo sobie ogl,adały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie jakieś takie sztywne te plecaczki. Ale może w rzeczywistości są lepsze, nie kupiłabym gdybym nie maiła możliwości zobaczenia na żywo.
Za to polecić Ci już mogę dla Twoich dzieci prezent taki przedświąteczny :) List lub/i wideo od Św. Mikołaj http://www.listymikolaja.pl/ :) Dla dzieci w tym wieku będzie to na pewno niesamowite wydarzenie. Dodatkowo wszystko jest spersonalizowane (można sobie zobaczyć na stronie jak to będzie wyglądało) więc tym bardziej dzieci się ucieszą, że Mikołaj zwraca się do nich po imieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sanderson

Chłopcy, dziewczynki? Chłopiec i dziewczynka? :)
Chłopca ucieszą (i na pewno będą praktyczne) może nowe, "męskie" buciki?

Moje chłopaki mają troszkę bzika na punkcie tych markowych butów (jeden 11, drugi 7 lat) , mają dziecięce rozmiary i to dużo taniej niż w sklepach - zamawiałam tam ostatnio bo przy prędkości z jaką im rośnie stopa, szkoda mi trochę pieniędzy na markowe buty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sanderka
Książki są zawsze dobrym pomysłem :)

uprzedziłas mnie, bo chcialam to samo napisac :D no dobra to może jeszcze podsune pomysł np. na jakis bilet wstepu do kina albo na trampoliny etc. zalezy co macie w okolicy, dzieciaki beda miec frajde a rodzice wykorzystaja ten bon kiedy bedzie im pasowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze polecam płytę z piosenkami spersonalizowanymi. O co w tym chodzi? W każdej z piosenek śpiewanych przez bohaterów Dudu i Bibi pojawia się imię Twojego dziecka. Po prostu składając zamówienie na dubi.com.pl wybieramy imię naszego dziecka, które będzie pojawiać się w piosenkach. Każda z nich opowiada o świecie oraz uczy malucha nowych słów, kolorów, liczb i zwrotów grzecznościowych. Zauważyłam, że u mojego synka lepiej rozwija się mowa i jest bardziej chętny do zabawy w rytm tych piosenek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość reginia

Nie jestem pewna czy plecak to coś, co ucieszy takie dzieci :D Polecam prezent, który zapamiętają na długo, np. voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Jeszcze nie widziałam, żeby komuś nie spodobał się taki prezent :D Chyba każdy marzy o lataniu ;) Ostatnio wzięłam mojego 7-letniego syna do tunelu [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...