Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2018


Gość Szczesliwa mama2016

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęsliwa bierze za każdą wizytę, teraz byłam może 5 min :/ Przy porodzie go nie było, ale niestety pacjentki od niego traktuja w szpitalu inaczej ...
AnnaMaria i Kaaasssiiiaaa gratulacje :)
Lenka84 dziś już duuużo lepiej! Jestem mega pozytywnie nastawiona i wiem po prostu, że wszystko będzie dobrze, musi być! :) Dzisiaj zaczął mnie boleć brzuch jak na @, mam nadzieję że to nie wróży niczego złego, w 1 ciąży też pobolewał...

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama2016

Jestem po wizycie! Ciąża jest ale bardzo wczesniutka to co przy Julci 12mm za 2 tyg wizyta i powinien byc zarodek i serduszko. Natalunia pytalam mojej lekarki o to co Ci powiedział lekarz powiedziala ze na 1 wizycie nie może czegos takoego stwierdzic bo jest za wczesnie... i dopiero na 2 wizycie jest widac czy dzidzi rośnie czy nie. Bo nie wiadomo kiedy doszlo do zapłodnienia!

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęśliwa mama2016

Dla mnie najwazniejsza wizyta bedzie za 2 tyg boje sie ! Zeby te serduszko biło ❤ Ja z ostatniej miesiaczki mam niby 6 tydz a lekarka powiedziała 5... ale mowi ze moglam miec kiedy indziej owulacje przez karmienie :) AnnaMaria a kiedy masz wizytę? :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Chetnie do Was dołączę:) dziś zaczynam 8 tc! OM 25.08 wiec termin dokładnie na 1 czerwca . W środę byłam u lekarza i słyszałam już serduszko. Lekarz kazał mi brać luteinę dopochwowa przez dwa miesiące dwa razy dziennie. W pierwszej ciąży tez tak miałam. W domu mam synka który ma 15 miesięcy. Serduszko słychać zazwyczaj od 7 tygodnia wiec spokojnie dziewczyny jeszcze je usłyszycie

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa mamusia ja tez miałam przesuniecie w owu,na pewno szybciej,bo tydzien przed terminem miesiaczki test był pozytywny z wyrazna kreska.Ewentualnie może dwa maluszki;))Idę we wtorek do lekarza i wszystkiego się dowiem.Długo chcesz karmic piersią jeszcze?Ja myślę pomału o odstawieniu,ale mój młody bardzo cycowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...