Skocz do zawartości
Forum

Problem z określeniem płci


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 19tc. Wczoraj miałam wizytę na której mój doktor (bardzo doswiadczony)nie mógł określić płci, czy to pępowina czy jajeczka?!? 2 tyg temu byłam w szpitalu i w zależności od lekarza wykonującego usg było raz dziewczynka raz chłopczyk... Na tym etapie już generalnie wiadomo kogo mamusia nosi pod sercem a u mnie wielka niewiadoma. Mam zdjęcie z usg. Przyglądałam się w domu i wydaje mu się ze chłopiec, czy tak wygląda pępowina?? Załączam zdjęcie. Mam nadzieję,że znajda się życzliwe i doświadczone w czytaniu usg osoby i pomogą

monthly_2017_09/problem-z-okresleniem-plci_61575.jpg

Odnośnik do komentarza

U mnie tez nie bylo do konca wiadomo. Raz byl chlopiec raz dziewczynka. Potem bylam w szpitalu, ciaza byla juz bardzo zaawansowana i przy badaniu lekarz powiedzial mi ze to na pewno chlopiec :) ale sprzet tez byl o 2 nieba lepszy niz w klinice do ktorej chodzilam :) Mojemu znajomemu miał sie urodzic chlopiec a przy porodzie okazalo sie ze to dziewczynka ;p Cos mi sie wydaje ze usg 3D chyba najlepiej moze pokazac jaka to plec. Ale najlepiej je robic do 20 tc bo potem dziecko jest coraz bardziej scisniete i cieko bedzie zobaczyc. Zreszta na zwyklym USG tak samo :)

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...