Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Prezent na chrzciny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola44

Witajcie! Pomożecie mi wybrać coś na prezent dla chrześniaka na chrzciny ? Chcę aby prezent był nawiązaniem do tego dnia i by potem patrząc na prezent mógł wspominać ten dzień. Zastanawiam się nad albumem w którym wsadzić można zdjęcia z tej uroczystości oraz inne , albo coś takiego http://www.swietymarek.com/pismo-swiete-dla-dzieci/dobry-bog-mowi-do-nas-pismo-swiete-dla-dzieci,4256,1.html poradźcie mi co wybrać bo nie umiem się zdecydować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałam srebrne aniołki + dawałam kasę do koperty.
Album to też fajny pomysł :). Biblia raczej nie, prędzej to prezent na komunię.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aniołek, pieniądze (choć to bardziej dla rodziców ;) ), można też pomyśleć o czymś użytecznym - w końcu raczej nie ma rodziców, którym nie przydadzą się ciuszki i zabawki. też całkiem okej jest jakaś większa zrzutka na przykład na sesję foto dla dzieciaczka i rodziców :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że album, w którym potem znajdą się zdjęcia z uroczystości to świetna pamiątka. Ja dla mojej chrześnicy kupiłam krzesełko do karmienia Chicco Polly Magic Relax z funkcją leżaczka, z pałąkiem i zawieszkami do zabawy, w fajnej stonowanej tapicerce. Wiedziałam, że rodzice potrzebowali krzesełka, a to posłużyło już w pierwszych mies. życia i świetnie wpisywało się w nowoczesne wnętrze ich mieszkania. Na pamiątkę kupiłam maleńkie kolczyki, bo mała miała przebite uszy jako niemowlak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...