Skocz do zawartości
Forum

Wytatuowani rodzice?


Rekomendowane odpowiedzi

nie powinno się pod względem wyglądu oceniać innych, wiadomo że są skrajne przypadki gdzie ewidentnie ktoś przesadzi bo od stóp do góry ma tatuaże nawet na twarzy albo ileś kolczyków ale to skrajne przypadki ludzi którzy przesadzili z "ozdabianiem się" i się szpecą ale osobiście uważam ze tatuaż czy nawet kilka, nie jest powodem do uważania kogoś za złego rodzica czy złą osobę w ogóle. Według mnie tatuaże nie są niczym złym / niestosownym ale uważam ze powinny znaczyć coś dla osoby które je ma, zrobienie ich dla mody czy dlatego ze inni mają nie jest rozsądne.

monthly_2017_09/wytatuowani-rodzice_61405.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja tam jak najbardziej nie mam nic na przeciwko! Sama mam jeden malutki hihi... starsze osoby z reguły tak patrzą bo się utarło kiedyś że tylko kryminaliści mają tatuaże. Na szczęście ten pogląd przemija i coraz więcej starszych osób się tatuuje, żeby spełnić marzenie z młodości, bo kiedyś to w ogóle nie wypadało. Tak więc nie przejmuj się, na pewno sami zazdroszczą! :D

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem w ogóle dlaczego ludzie, którzy nie mają dzieci mogą mieć tatuaże, a ci którzy są rodzicami już nie, przecież ci młodzi wytatuowani też pewnie w końcu będą rodzicami... Osobiście nie widzę nic złego w tatuażach i nikt nie powinien dyktować komu wypada, a komu nie wypada zrobić sobie tatuaż. To nie te czasu, kiedy tego typu zdobienie ciała kojarzyło się z więźniami.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem ządnym heavy metalowcem i tak samo mam tatuaż na całej niemalże nodze . Jestem dobrą mamą , która zawsze dba o dzieci , ale również i o samą siebie . Lubię chodzić na spa od czasu do czasu , tak po prostu się wyłączyć . Poza tym by mieć taki tatuaż , to też należy o niego odpowiednio dbać . Zresztą poczytajcie sobie artykuł http://blog.loveink.pl/na-zrobieniu-tatuazu-sie-nie-konczy/

Odnośnik do komentarza

Tatuaże nie świadczą o tym czy jesteśmy dobrymi czy złymi rodzicami. Nie ma co oceniać ludzi stereotypowo. A wy drogie mamy i "taty" z tatuażami nie przejmujcie się opinią innych ludzi. Bo o człowieku świadczy serce i otwarty umysł. A jak ktoś ocenia innych pod względem wyglądu to robi sobie i innym ogromną krzywdę skreślając kogoś i szufladkując go.
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...