Skocz do zawartości
Forum

Odpieluchowanie dziecka


Ka000

Rekomendowane odpowiedzi

Pani ze żłobka powinna zabrać całą grupę na ,,zwiedzanie'' łazienki i pokazać toaletę mówiąc wyraźnie: ,,tu robimy siku'', jak chcemy siku wołamy: ,,proszę Pani chcę siku!''. Jako rodzice powinniście sobie tego zażyczyć. Oczywiście po każdym udanym siku brawa i nagroda.

Odnośnik do komentarza

Witam. Moja córa ma 23msc i od 4msc nie nosi juz wogole pampersow. Wola jedno i drugie. Ale za zadne skarby nie chciala robic siu siu w toalecie publicznej a nawet u kogos w gosciach. Pewnego razu mowie do niej ze zrobimy tak jak na dworze. Ubranka w dol i jakby kucala. Chyba kazdy wie jak.
I zadzialalo. Czasem jej sie tak zachce w domu. Ale wazne ze robi. Chociaz ostatnio znowu nie ma czasu i mowi w ostatniej chwili ze chce. Konczy sie to ze albo posiknie w majteczki albo calkiem zacznie robic i np na nocnik siada w ubraniach.
Ale powoli do celu.
Wydaje mi sie ze to tez jest spowodowane tym buntem 2-latka. Dziecko nie ma czasu i tyle.
A porozmawiaj z Pania ze żłobka zeby czesciej sie dziecka pytala czy chce siu siu. Moze na odczepne zacznie chodzic. albo niech zabiera ja na swoj sedes.
Pozdrawiam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi. Ostatnio byl z córką w publicznej toalecie i tez buntowala się tak jak opisywaly Panie ze żłobka. Jest przyzwyczajona do robienia siku w domu i w żadnym innym miejscu nie chce. Sadzanie na siłę to duży stres, więc na razie poczekam na rozwój sytuacji. Dziękuję za wsparcie i zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...