Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanna Sz

U nas też wyszły 2 dolne jedynki i wydaje mi się że 2 też się szykują. Syn za tydzień skończy 6 miesiacy. Ogólnie taki nieprzewidywalny jest z jedzeniem. Wczoraj z apetytem zjadł marchewkę a dziś już zaciskał usta. Prawie 5 miesięcy karmilam piersią to w wieku 5 miesięcy ważył 9 kg.

Odnośnik do komentarza

Zuzanna, my trochę próbujemy, Kornelka sama nam wyrywa jedzenie jak jemy, najczęściej owoce, daję jej małe kawałeczki póki co bo boję się, że się zakrztusi... Z kolei dziś bardzo domagała się jogurtu naturalnego i dałam jej trochę to bardzo jej zasmakował. Kornelka ilościowo nie je dużo, ale wszystkiego chce spróbować i bardzo się denerwuje, jak nie chcemy jej czegoś dać. Po każdym jedzonku i tak jeszcze dopija z piersi. Szczepienie mamy 21 listopada to dowiemy się jak waga. Natomiast ja wczoraj ledwo żyłam, złapałam jelitówkę i z piątku na sobotę impreza w toalecie na całego więc od rana prawie się czołgałam, a do tego mąż dostał grypę, masakra. Dobrze, że mogłam liczyć na pomoc mamy i siostry bo naprawdę ledwo żyliśmy. Dziś 90% lepiej i tylko mam nadzieję, że malutka nie złapała...

http://fajnamama.pl/suwaczki/xd1yhop.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/xlzu2pq.png

Odnośnik do komentarza

Witam, czy są tutaj jakieś młode mamy z Krakowa?

Czy wiesz, że po porodzie oprócz wizyty u ginekologa powinnaś odwiedzić także fizjoterapeutę?
Lekarz ginekolog sprawdza jak Twoje ciało regeneruje się po porodzie bardziej od strony blizny, zwijania się macicy, natomiast fizjoterapeuta patrzy na kobietę po porodzie bardziej pod kątem jej prawidłowego funkcjonowania w codziennym życiu! Co robić, by przyspieszyć powrót do kondycji? Do aktywności fizycznej? Czy masz nietrzymanie moczu, rozstęp mięśni prostych brzucha, co robić z blizną? Zapytaj fizjoterapeutkę na bezpłatnej konsultacji :)

Szkoła Rodzenia Picolino zapewnia darmowe konsultacje dla każdej kobiety po porodzie. Zapisz się na www.picolino.pl

Pozdrawiam, dziewczyny zadbajcie nie tylko o malucha, ale i o siebie! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzanna Sz

Domka, mój synumer za 4 dni skonczy 6 miesięcy i oprócz tej marchewki i dyni nic innego nie je. Najgorsze to zmuszanie. Przerabiania to że starsza córka. Im bardziej mi zależało tym mniej jadła. Dopiero jak wyluxowalam (chyba jak miała jakieś 3 lata) zaczęła mieć apetyt. Teraz ma 6 lat i czasem je bardzo dużo a czasem cały dzień prawie nic.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,jakie macie spacerówki,przodem do siebie czy do drogi? Ja teraz przekładałam Janka,bo duży już w gondoli i ciekawy świata i mam spacerówkę w zestawie z gondolą przodem do mnie i zamiennie. Ta spacerówka jest dość masywna,ale mam jeszcze mutsy i Peg Perego dość lekkie,ale tyłem do mnie...i ciekawa jestem jak wozicie wasze maluchy lub będziecie wozić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...