Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnej ciazy tez szybciej u mnie widac. Powloki rozciagniete to tak to jest. Po calym dniu mysle ze tez niejeden wskazal by na mnie jako na ciężarną;) i ta specyficzna postawa ciała...:D
Ja będę pracowac do lutego ale po swietach juz planuje ograniczac godziny-tak żebym mogla na spokojnie pokonczyc i juz nie rozpoczynac nowych spraw. Mam umowe zlecenie więc nie bedzie z tym problemu. A w lutym akurat konczy mi sie wychowawczy na pierwsze dziecko w innym miejscu zatrudnienia wiec nie bede wracac na etat tylko rozpoczne l4. Ciagiem w pracy gdzie mam etat nie bylo mnie od wrzesnia 2015. Żeby tylko wszystko bylo ok z dzidzia. Jutro wizyta a ja od czwartku mialam mega grype-siedzi mi jeszcze na zatokach ale przynajmniej samopoczucie wraca bo caly pt i sob przelezalam w mękach.

Bardzo mi przykro Zawiszko nie wiem czy tu jeszcze jestes ale bardzo trzymałam za Ciebie kciuki. Straszne co piszecie o tych krwaeienuach/plamoeniach i o ip ja bym tam ze stresu zeszła-bardzo dzielne jestescie mamusie!

Odnośnik do komentarza

Ja w zasadzie mogłabym popracować dłużej, bo w sumie to chodzenie do pracy mnie mobilizuje, ale grudzień i zamknięcie roku są u mnie bardzo ciężkie i stresujące, więc myślę, że skończę w listopadzie. Chociaż teraz jestem na L4 że względu na plamienia i z jednej strony na plamienia pomogło, skończyły się, ale mdłości mnie strasznie męczą, chyba nawet w domu bardziej niż w pracy. Więc nie wiem, czy mi się L4 nie przedłuży, ciężko mi wstać z łóżka, tak mi niedobrze

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Odnośnik do komentarza

Ja planuję pracować do listopada chociaż jeszcze nawet ich nie poinformowałam o ciąży. Teraz bęę drugi tydzień na zwolnieniu bo mój synek jest chory. Ja sama nie czuję się na siłach żeby pracować bo czuję się i wyglądam jak zombie. Mój brzuch bez zmian ale faktycznie jakbym chciała go wciągnąć to nie mogę :) spodnie ciążowe planuję zakupić jakoś za miesiąć na razie jeszcze chodzę w starych dzinsach ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cjw4zpfihujt1.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cj48abqs12fxc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewna z obawami

Czesc dziewczyny. To moja pierwsza ciaza brzuch przedtem mialam plasciutki 50 kg wazylam, teraz 8 tydzien a wygladam jak kolezanka ze zdjecia. Nadal nie jestem zadowolona z ciazy a jeszcze patrzac na moj intensywnie powiekszajacy sie brzuch bedac dopiero w 2 m-cu jeszcze bardziej nie chce tej ciazy. Odczekam jeszcze ten miesiac i jak nie przejdzie to bede musiala szukac psychiatry. Nie poradze sobie sama mimo waszego duzego wsparcia tylko ze pochodze z malej miejscowosci i bardzo ciezko znalezc gdzies blisko jakiegokolwiek psychiatre. Jak mowie ze nie chce tego dziecka maz nawet nie wykazuje zainteresowania co sie ze mna dzieje. Tym bardziej nie umiem sie pogodzic z nowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Witaj Wiola:))też mi się zdarzało,że ucinało posty,ciekawe...
Niepewna,spróbuj podejść do tej ciąży,jak do ogromnego daru,ja w swoim otoczeniu mam kilka koleżanek,które od kilku lat starają się o dziecko i nic.Ile wysiłku,łez,bólu ich to kosztuje...to uczy pewnej pokory.Wiem,że u ciebie potęgują to hormony,ale spróbuj nie pielęgnować w sobie tej negacji,usiądźcie z mężem i poukładajcie sobie to wszystko.trzymam kciuki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...