Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny
Opowiem Wam coś śmiesznego.
Stoję w sklepie w kolejce. Za mną kobieta w zaawansowanej ciąży. Kolejka była dość długa, ekspedientka mówi do kobity w ciazy "Dlaczego nie mówi Pani, ze jest Pani w ciazy, obsłżułabym Panią jako pierwsza" na co kobieta w ciazy" ale ta Pani przede mną tez jest w ciazy" i wskazala na mnie.
.......
Ja jestem w prawie 9 tygodniu,przecież jeszcze nie widać ... tak mi się przynajmniej wydawało ;))

Odnośnik do komentarza

Witam nowa mamę :)
Lusia mamusia, a możesz iść na L4? W zeszłej ciąży mialam krwiaka (którego tak naprawdę nie było... ale to inna historia...)i miałam od razu L4 plus leżenie, odpoczynek i oszczędny tryb życia. Moim zdaniem warto trochę odpuścić, żeby nie mieć potem do siebie pretensji. Ale też zdaje sobie sprawę, że w pracy mamy różne sytuacje i nie zawsze można sobie na to L4 pozwolić.
Lulinka, żeby mieć suwaczek musisz być zalogowana. Kliknij sobie na suwaczek którejś z nas i przeniesie Cię na stronkę, gdzie ustawisz swój. Na koniec kopiujesz 2 link od góry i wstawiasz w swoim profilu.
1 prenatalne mam 26.10. liczę że po nim odetchnę. To będzie 11+5 u mnie. Nie wiem czy będę robić test Pappa, pewnie zależy od wyników USG.

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie ominęło i coraz więcej nas tutaj! Ja dostalam skierowanie na 11-14 tydzień na prenatalne. Niestety nie wiem jeszcze gdzie je zrobię. I pewnie prywatnie. U mnie to dop. 8 tydzień więc jeszcze miesiąc. Narazie przechodzę to w miarę ok. Tylko ból piersi i ciągła senność. Od pierwszych dni na luteinie od 2 tygodni też na zastrzykach w brzuch. Plamień odpukać póki co nie mialam żadnych. Wiecie moze dziewczyny z Warszawy gdzie prywatnie na Bemowie w Warszawie te prenatalne robią?

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13dqk3do7miw21.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lulusia Mamusia

~Alyynkaa
Hej dziewczyny
Opowiem Wam coś śmiesznego.
Stoję w sklepie w kolejce. Za mną kobieta w zaawansowanej ciąży. Kolejka była dość długa, ekspedientka mówi do kobity w ciazy "Dlaczego nie mówi Pani, ze jest Pani w ciazy, obsłżułabym Panią jako pierwsza" na co kobieta w ciazy" ale ta Pani przede mną tez jest w ciazy" i wskazala na mnie.
.......
Ja jestem w prawie 9 tygodniu,przecież jeszcze nie widać ... tak mi się przynajmniej wydawało ;))

Alyynkaa ,ale jaja,to mozliwe?Może rozmawiałaś o ciąży przez telefon,kupowałaś coś dla ciążówek? :)
Odnośnik do komentarza

Co do odstającego brzucha to mnie trochę "wywaliło" do przodu. Generalnie przeczuwałam, ze jestem w ciazy bardzo szybko.. moja przyjaciółka zapytała mnie "skąd możesz wiedzieć, ze jesteś w ciazy skoro niedawno miałaś okres" odpowiedziałam jej "bo nie mogę wciągnąć brzucha".
I serio, nie mam takiego czucia, ze mogę sobie ten brzuch wciągnąć.
Nie jestem super szczupła wiec trochę się obawiam co to będzie za kilka miesięcy....

Mam tez do Was pytanko
Czy są na forum Dziewczyny, które jeszcze pracują ? Kiedy zamierzacie Iść na L4 ?
Będziecie wracać do pracy ? Czy już na L4 zostaniecie do końca ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...