Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybuchy płaczu i złości zaliczyłam na samym początku, kiedy test mi nie wyszedł i byłam pewna, że się nie udało. To że mój mąż to przeszedł to cud, bo nawet moi rodzice już chcieli interweniować i przywołać mnie do porządku.

Teraz nie mam głowy do złości, bo tak mnie mdli :-P mam L4 do środy, nie wiem, jak wrócę do pracy, bo ledwo wstaje z łóżka.

Ann1eeee, a Ty w końcu pojechałaś nad morze?

05.04.2017 (')
07.12.2017 (')

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mnie też wszystko wkurza. Chyba tak to już jest ;)
Gratuluję udanych wizyt :)
Gomerka nie pojechałam, po takich słowach od lekarza boję się ryzykować. Wiem że pewnie to jest na wyrost i on też dmucha na zimne i pewnie na 100 przypadków w 99 nic się złego nie stanie, ale przeżyłam już jedną stratę i drugiej bym sobie nie wybaczyła. Jednak po naszych złych doświadczeniach inaczej podchodzi się do tematu. Za to zobaczymy jaka będzie pogoda i może w pn ruszymy w góry, Szczawnica, Wisła itp, żeby było blisko ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3oflw1ihhgb5gn.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5edd0lm1s2.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.mam za sobą nockę i poranek pełen łez i przejść...od 3 tyg mam plemienia,biorę duphaston,ostatnio w sumie plamienie ustało.W nocy zaczęłam krwawić tzn śluz z krwią.Zrobiło mi się słabo,byłam sama z dzieciakami,więc poczekałam do rana. Po przepłakanej nocy,pamiętając moje poronienie w 12tc w ogromnym krwotoku,rano pojechałam do szpitala.Ku mojemu zdziwieniu,pani pielęgniarka z IP poinformowała mnie,że to ostatnie miejsce ,do którego powinnam się udać?? To ja grzecznie zapytałam,gdzie krwawiącą kobieta w 10tc powinna jechać.Według tej pani do przychodni - u mnie ginekolog przyjmuje 2 razy w tyg! Z błędu wyprowadziła ją lekarka dyżurna,mówiąc,że dobrze,że przyjechałam.Dzieciątko na szczęście rozwija się,rośnie,serduszko bije...zwiększyła mi lek 3 razy po 2 tabl. I leżeć. Ile strachu,obaw,łez przez jedną noc..to tylko wy zrozumiecie. I tak już będziemy drżały o te nasze dzieci do końca życia,ale to wiemy tylko my...

Odnośnik do komentarza

Olandia, ja mam podobne doświadczenia z IP. Za pierwszym razem usłyszałam, że póki 'nie chlupie mi krew w butach' to nie mam się co pokazywać na IP... Za drugim usłyszałam że kto normalny sprawdza czy jest w ciąży po tym jak okres się spóźnia kilka dni, że trzeba odczekać min. 2 tygodnie. Do tego 'jeśli miała Pani jakiś pęcherzyk ciążowy to już go Pani wydaliła'. Trzeci raz nawet nie jechałam na IP.

Odnośnik do komentarza

Hej :). Przygarniecie jeszcze jedną majóweczke ? :)

Mam na imię Patrycja :). Mam 24 lata. Dwójkę wspaniałych dzieciaczków: Fabian lat.6 i Alicję 16 Msc :). Teraz oczekujemy na narodziny 3 i zarazem ostatniego dziecka ;). Termin mam na 28 maja ;). Na 1 wizycie byłam 27 września i był pęcherzyk 4mm i zarodeczek ;). Kolejna wizytę mam 13 października wiec czekamy jak na szpilkach ;). Biorę się za nadrabianie czytania ;).

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, która ma już doświadczenia z krwiakami?Mam 7x8 mm i brudzę non stop.Po wizycie na IP od razu zapisano mi duphaston ,mam czekać aż się wchłonie.Ja nie leżę ,chodzę normalnie do pracy.Czytałam, że zalecenia wtedy są różne-jedni lekarze karzą leżeć inni odchodzą od tego.Jak wy macie?Jakie miałyście doświadczenia?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxmo212ixd0.png

Odnośnik do komentarza

Olandia przeszłam dzisiaj przez to samo co Ty. Plamie od 2 tyg ale dzisiaj to poleciała żywa krew i do tego bóle podbrzusza jak podczas okresu. Pojechałam z duszą na ramieniu do przychodni. Na częściej lekarka mnie przyjęła bez kolejki. Serduszko bije, latorosl rosnie 6,1 mm :) ale zakaz pracy, L4, oszczędny tryb i duphaston 3x1. Oby do następnej wizyty bo jak tak dalej pójdzie to ja się skończę psychicznie.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3ku6zw5up1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...