Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jutro wizytę ale głównie po to żeby uzyskać zwolnienie od lekarza i przy okazji dostarcze wyniki. Dziewczyny, mam pytanie o wydzieline. Kilka razy zauważyłam u siebie taką zbitą gęsta wydzieline, lepka, jakby nie do końca zsiadnieta galaretka. Dodam ze niedawno skończyłam brać lek przeciwgrzybiczny i od tygodnia biorę lactovaginal. Czy to mogą być resztki tej kapsulki czy może znów grzybek? Może któraś tez tak ma

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za wizytujace, oby fasolki zdrowo brykaly;)
Ja dzis dzwonilam do lekarza, kazał jeszcze dzis zostac w domu i dzwonic jutro, no i jutro juz pewnie pojde do niego bo mi sie duphaston konczy. Dzis w koncu mniej tego krwawienia mam, i nadzieja ze wszystko bedzie dobrze wrocila:)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

agigi4
Ja na 15.15. A stres jak przed maturą, juz dwa razy w toalecie byłam, haha. Ale mieszane uczucia przez te plamienia. Raz mysle ze to juz pewnie koniec, a chwile potem że wiele kobiet z plamieniami pol ciazy chodzi i moze bedzie dobrze... i tak w kółko... :(

Agigi ja doskonale rozumiem jakim strasznym widokiem jest krwawienie, myślę o Tobie i o pozostałych wizytatorkach.Dajcie znać jak poszło. Ja cały czas mam przed oczami to małe ciałko i pytający punkcik....

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxmo212ixd0.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewna z obawami

Wotam nowe mamusie i dolaczam do trzymajactch kciuki za dzisiejsze wizyty. Dziewczny grunt to pozytywne myslenie. Tez mam nieustajace plamienia mimo ze leze i biore duphoston ale nie ma co sie martwic na zapas, wiem ze to nie takie proste ale jak mamusia ma dobre samopoczucie to i malenstwo sie lepiej rozwija.
Uleczka90 gratuluje tez sie nie moge doczekac swoich 19 mm :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Patka to masz najdluzszy lezacy staż, ja na razie 6dzien, w pierwszej ciazy lezalam i prowadzilam potem baaardzo oszczedny tryb zycia przez cala ciaze bo mialam skurcze macicy no i baaardzo bolal mnie brzuch. Marysia jest cudna:) wszystko dobrze sie skoczylo, a teraz zeby nudno nie bylo to krwawienie, i z lezeniem trudno bo sama w domu z niunią ale leze ile moge.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Iza musisz juz przyzwyczajac synka, ze chodzi sie tylko na nozkach a przutula sie do mamy, kiedy siedzi. Wiem, ze to bedzie wymagalo nadludzkiej cierpliwosci ale musimy przez to przejsc. Ja Sebka od miesiaca nie podnosze. Oczywiscie zawsze, kiedy tylko chce sa przytulaski i caluski z mama ale noszenia nie ma. Nie mozemy ryzykowac zagrozenia dla ciazy.
Agigi nie wiem co napisac... Tak bardzo mi przykro. Nie poddawajcie sie i starajcie sie o kolejna ciaze jak tylko bedziecie sie czuli na silach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...