Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam okropne bóle brzucha i też musze leżeć jak najwięcej i brać duphaston. Pozatym bardzo źle sie czuje w tej ciąży.. Calymi dniami mnie mdli i po przeczytaniu waszysch wiadomosci sama zaczynam się bac..
Współczuje wam dziewczyny po poronieniach.. Nie wyobrażam sobie tego ale musicie być silne i wierzyc że wszystko będzie dobrze

https://www.suwaczki.com/tickers/p19u3e3kj3uqpzwm.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22nio4p9qabxlev.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewna z obawami

Olandia ja mialam krwawienia wamtym tyg, w niedziele ustaly a dzis to samo znowu jakas brunatna wydzielina i to wiecej niz ostatno. Staram sie nie martwic leze caly czas aby wstaje do lazienki i na jedzenie. Wizyta dopiero z 2 tyg mam nadzieje ze sie zatamuje do tej pory. Tez biore duphaston 1 tab rano i wieczorem

Odnośnik do komentarza

Hej
Wrocilam po krotkim urlopie a tu na forum tyle do nadrobienia! Witam nowe mamusie i trzymam mocno kciuki aby wszystkie plamienia naszych forumowiczek okazaly sie niegrozne i ustaly. Sama mialam krwawienie w poprzedniej ciazy w 22 tyg i wiem ile strachu sie z tym wiaze.
Ja na pewno zostane na forum, jakos fb do mnie nie przemawia. Nasza grupa z poprzedniej ciazy tez sie mocno skurczyla po powstaniu grupy na fb.
Ktos pisal, ze czuje sie juz opuchniety. Mam tak samo. Wstyd sie przyznac ale ja juz smigam w spodniach na gumce od tygodnia mimo, ze jem malo i moja waga lazienkowa twierdzi, ze chudne.

Odnośnik do komentarza

Juz po pierwszym usg. Jest serduszko! !!!! Czekajac dzisiaj na wizyte chcialo mi sie plakac, tak sie balam bo przy poprzednich ciazach zawsze bylo cos nie tak.
Na podstawie usg to 6t i ok 5 d, w moim przypadku jest inaczej bo om to poronienie z data tez problem bo 1 sierpnia plamienine a dopiero 5 krwawienie. Spodziewana data porodu to druga polowa maja.

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewna z obawami

Lusia tez jestem w 6 tyg jedyny objaw to zanik miesiaczki i bolace piersi. Tak dziwnie sie czyta ze kazda z forumowiczek ma mdlosci albo zawroty a ja nic ale to tylko sie cieszyc ze tak lekko sie przechodzi te pierwsze tygodnie.

Zaba83 gratuluje i rowniez trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Agigi to ja tez czekam do poniedzialku tyle ze najpierw mam dzwonic do lekarza, ogolnie u mnie to jak normalny okres sie zrobilo:/ na razie czarne mysli mam to juz nic nie pisze. Ale nas duzo z problemami zaczyna oby wszystkim przeszlo i zebysmy dotrwaly razem do maja. A mi corcia goraczki dostala wczoraj, w nocy tez placze i tulenie, malo spalam. Dobrze ze weekend to mam meza w domu.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...