Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, wygląda na to, że się dołączam :) trochę jeszcze nieśmiało, ponieważ jestem po 3 poronieniach ale wygląda na to, że w końcu idzie ku lepszemu i tym razem powinno się wszystko udać! Na pierwszą wizytę czekam do 4 października..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Czytam Was od początku, ale witam się dopiero teraz, bo postanowiłam, że odezwę się po wizycie serduszkowej, jeśli wszystko będzie dobrze. Poprzednim razem niestety nie było mi dane tego usłyszeć :( dziś serduszko pięknie biło, 6+5 i całe 8 mm człowieka ;) Termin wychodzi na 13 maja.
Oprócz tego jestem Marcóweczką 2016 (część Olija super Cię tu widzieć :)). Mam synka Dawida, który dziś kończy półtora roku.
Mam nadzieję że wspólnie przejdziemy przez te 9 m-cy i wszystkie będziemy miały spokojne ciąże, bez nerwów i stresu

Odnośnik do komentarza

~Ann1eeee
Hej dziewczyny! Czytam Was od początku, ale witam się dopiero teraz, bo postanowiłam, że odezwę się po wizycie serduszkowej, jeśli wszystko będzie dobrze. Poprzednim razem niestety nie było mi dane tego usłyszeć :( dziś serduszko pięknie biło, 6+5 i całe 8 mm człowieka ;) Termin wychodzi na 13 maja.
Oprócz tego jestem Marcóweczką 2016 (część Olija super Cię tu widzieć :)). Mam synka Dawida, który dziś kończy półtora roku.
Mam nadzieję że wspólnie przejdziemy przez te 9 m-cy i wszystkie będziemy miały spokojne ciąże, bez nerwów i stresu

Jak cudownie. Gratuluje Ci:) ja czekam do wtorku na nasze serduszko-ale mam w sobie jakis spokoj i czuje ze kruszynka sie rozwija. Na naszych Marcowkach jeszcze sie nie chwalilam bo chce poczekac do wtorku. Ty jeszcze tam zagladasz?
Równie mocno życzę wszystkim Majowkom zebysmy zdrowo i w komplecie dotrwaly do maja!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie majówki! Dołączam również jeśli pozwolicie. Ja niestety z tych zamartwiających się. To moja druga ciąża,pierwszą poroniłam półtora roku temu w 7 tygodniu -poronienie zatrzymane po wcześniejszym krwawieniu. Dlatego teraz kiedy znów się udało nie potrafię się cieszyć tylko non stop doszukuję się różnych sygnałów i tych dobrych ale i zlych. Jestem po pierwszej wizycie a 28 września mam usg i strasznie się boję. 2 dni temu złapał mnie w nocy taki 30 sekundowy ból bardzo przeszywający ze aż mnie zgięło w pół i to mnie bardzo martwi. Ból przypominający miesiaczkowy- ja miałam bardzo bolesne miesiączki. Ból powtórzył się jeszcze tylko raz wczoraj Ale ale już nie był tak intensywny. Martwi mnie to a czas do usg ciągnie sie niemiłosiernie...

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13dqk3do7miw21.png

Odnośnik do komentarza

Oj dziewczyny, widzę, że bardzo nas tu dużo po poronieniach :( to naprawdę przykre, ale wierzę, że tym razem wszystkim nam się uda doczekać maja :) ja poroniłam w marcu, w 7 tc puste jajo. Teraz też się boje czy wszystko będzie dobrze i przed każdą wizyta jest stres, ale staram się też myśleć pozytywnie, bo prawda taka, że na nic nie mamy wpływu, a pozytywne nastawienie przyda się i nam i naszym fasolkom :)
Olija Marcowki czytam na bieżąco, ale dawno nie pisałam i nie chwaliłam się jeszcze

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki jak mija wam weekend? Rzeczywiście dużo nas po poronieniach. Ja po dwóch, myślałam, że teraz w trzeciej ciąży będę świrować, ale jestem naprawdę spokojna. Nie biegam na betę biorę leki (luteinę pod język, encorton, neoparin zastrzyki, folian 400 i modulator homocyteiny), pracuję (nawe ostatnio zmieniłam pracę i teraz jestem głównym wychowawcą w przedszkolu :D ), gotuję obiady, chodzę na zakupy, jeżdżę autobusami :D Wizyta serduszkowa 4 października :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdfsmiqlz.png
Dwa Aniołki w niebie

Odnośnik do komentarza

Ewela to mamy wizytę w tym samym dniu :) mam nadzieję że razem będziemy 'swietowac' serduszka :)

Ja tym razem też spokojniej mimo, że pierwsza wizytę i USG mam w pierwszy dzień 9 tygodnia (niestety taki termin do mojego lekarza - a na innego nie zmienię). Biorę luteinę, zrobiłam bHCG, które ładnie rośnie więc jestem spokojna :)

Objawów z początku nie mialam poza bolącymi piersiami. Niestety ostatnio doszły nudności i nie mogę wstać rano dopóki nie zjem chociaż suchara :( i na słodkie w ogóle mnie nie ciągnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...