Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2018


Gość Lenka88

Rekomendowane odpowiedzi

Cichutko cos tutaj. Ja pierwsza wizyte mam dopiero za tydzien. Zadzwonilam do wybranego ginekologa a pani z rejestracji z łaska powiedziala, ze moze mnie zarejestrowac na 3 listopada! Ide wiec do kogos innego:-/ beta z wczoraj 2238☺ a jak tam u Was nastroje? Piszcie o pierwszych bijacych serduszkach☺

Odnośnik do komentarza

Ja idę jutro na wizytę. Liczę, że zobaczę serduszko:-) ogólnie w pierwszej ciąży miałam mdłości, teraz póki co ich nie ma. Bolą mnie piersi i strasznie jestem zasapana po najmniejszej aktywności fizycznej. Pobolewa brzuch a teraz to mam wrażenie, że jest napięty w dole. Ogólnie wlasnie o ten torbiel, dopatruje się u siebie co chwila jakiś niepokojących objawów...

Odnośnik do komentarza

Widziałam dzisiaj piękne, bijące serduszko <3 aż z wrażenia zapomniałam oddychać. Niestety torbiel na lewym jajniku się powiększyła:-( biorę duhapston i luteinę na wszelki wypadek i liczę, że zacznie się wchłaniać. Teraz odliczam już czas do następnej wizyty. A ta dopiero za miesiąc. Teraz mam kupę badań do zrobienia. Ogólnie to tych badań jest dwa razy więcej niż w pierwszej ciąży. Aż się boję ile to będzie kosztowało bo zarówno badania jak i ciąża prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Część ja sama zrobiłam betę i wynik 400 czyli to sam początek a do gina umówiłam się za półtora tygodnia żeby coś więcej było widać czytaj serducho bo to najważniejsze. W domu już mam dwie córy mąż liczy po cichu na syna :)

Ja mam super gina jak nawet nie jestem umówioną to mu się pokazuje i jeszcze nigdy nie odmówił mi wizyty a teraz jak jestem w ciąży to już nawet nie ma o czym gadać.
Ponoć są takie przepisy że jak kobieta w ciąży to gon musi przyjąć...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny może macie ochotę być na grupie majówweczki2018 na fb . jest to grupa tajna,czyli tylko ja moge zapraszaj do grona grupy,nikt z poza nie moze czytac postow na tj grupie, i nie mozna jej wyszukac w wyszukiwarce wiec tylko te co sa na grupie wiedza o jej istnieniu. Ja jestem Iwona w grudniu bede miala 26 lat jestem w 4 ciazy niestety pierwszą poroniłam. termin mam na ok 3 maja 2018.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wczoraj byłam u ginekologa i trochę sie zmartwilam bo nie dostałam l4, tylko dlatego ze jeszcze nie slychac serduszka. A mówiłam lekarzowi ze od roku sie staralam tym bardziej to moja 1 ciąża i pracuje przy farbach i rozpuszczalnikach w sklepie budowlanym. A tak bardzo niechce by coś sie stało maleństwu... dzis podążam za innym dr.

Bbeata GRATULUJĘ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...