Skocz do zawartości
Forum

Szczoteczka elektryczna czy tradycyjna?


teresa30

Rekomendowane odpowiedzi

teguise, moim zdaniem nie ma potrzeby kupować wypasionych modeli ;), wystarczający jest podstawowy model szczoteczki elektrycznej. Np. u nas jest Braun Oral B :)
A jeśli jednak chcesz coś ekstra, to kup taki, który mierzy czas mycia zębów i na wyświetlaczu led pokazuje kiedy miną 2 minuty ;). I jest jeszcze taki model szczoteczki elektrycznej, który w połączeniu z apką w smartfonie pokazuje czy zęby są dobrze wymyte ;)

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci używają elektrycznych szczoteczek do zębów. Kupiłam córce taką ładną, różową szczoteczkę [reklama usunięta] i chętnie myje nią ząbki. Są lepiej oczyszczone, niż zwykłą manualną.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość przemek102

Tekst linka
Oczywiście, że elektryczna! Zostało udowodnione, że elektryczna lepiej sobie radzi z osadem i kamieniem nazębnym. Dodatkowo jest zdecydowanie łatwiej utrzymywać czystość i tym samym zdrowie zębów, przez to że mycie zębów szczoteczką elektryczną jest wygodniejsze i szybsze od szczoteczki tradycyjnej

Odnośnik do komentarza

cuitron, szczoteczka tradycyjna to koszt ok. 10-15 zł, ja musiałam co miesiąc ją zmieniać. Szczoteczka elektryczna jest już do kupienia za ok. 30 zł, firmowa od 69 zł. Końcówka starcza na 6-9 m-cy. Wniosek jest prosty. A do tego komfort czyszczenia szczoteczką elektryczną i efekt bezcenny :). Warto wspomnieć, że to też oszczędność na wizytach u dentysty :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, elektryczna dużo lepiej i dokładniej czyści zęby. Od kilku dobrych lat używam szczoteczki sonicznej [reklama usunięta]. Mam dzięki temu mniejszy problem z kamieniem nazębnym czy próchnicą. Dla mnie używanie takiej szczoteczki jest dużo bardziej wygodne, bo nie muszę się martwić czy na pewno myje zęby zalecane 2 minuty. Poza tym szczoteczka soniczna praktycznie całą pracę wykonuje za mnie.  Bardzo praktyczne urządzenie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...