Skocz do zawartości
Forum

Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?


Gość Wiola44

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Poradźcie mi gdzie zamawiacie zaproszenia ślubne? Mniej więcej wiem jakby miały wyglądać , chcę tylko by ktoś to teraz zrobił według mojego projektu. Zależy mi na bardzo solidnej i profesjonalnej firmie. Wiele osób poleca zaproszenia od http://artenne.pl/ , ponoć są bajeczne i wykonane z pasją . Co mi radzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość weronika35

ja zamawiałam od amelia-wedding. Mają duży wybór, więc powinnaś znaleźć coś dla siebie. Bez dopłaty drukują nazwiska gości. Dobry kontakt z firmą, otrzymaliśmy informacje o czasie realizacji i został on dotrzymany, a to częsty problem w sezonie ślubnym niestety. No i co najważniejsze, zaproszenia są PRZEPIĘKNE!

Odnośnik do komentarza

Ja również zamawiałam na Amelii i byłam zadowolona. Co najważniejsze, są bardzo elastyczni, bo wybrałam sobie jeden wzór, ale nie podobał mi się układ treści w środku zaproszenia. Nie było jednak problemu z wprowadzeniem modyfikacji i po kilku rozmowach z projektantem zrobił zaproszenia według moich sugestii. Mam nadzieję, że znajdziesz takie zaproszenia, które spełnią Twoje oczekiwania. Powodzenia w organizacji ślubu i wesela! :)

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałam swoje zaproszenia od Artenne http://artenne.pl i muszę przyznać że wykonali bajecznie piękne zaproszenia. Zamawiałam też winietki oraz księgę gości. Bardzo pomogli mi przy wyborze projektu. Wszystko wykonali według tego jak chciałam. Są bardzo kreatywni i elastyczni . Można liczyć na pomoc oraz poradę z ich strony. Czas realizacji jest bardzo szybki i cena bardzo korzystna.

Odnośnik do komentarza
Gość musztardka

Mnie nie przekonują zaproszenia drukowane masowo a sama nie mam takich zdolności żeby sobie sama zaproszenie zaprojektować :/ A mimo to chciałabym coś oryginalnego.. Myśle wiec o takich robionych recznie , co sądzicie? to w koncu nie masowka i będe mieć satysfakcje że zapraszam z klasą i po swojemu czyli oryginalnie... Wstępnie wybrałam dwa wzory takie delikatne i bez zbytnich zdobień i kolejny wzór https://www.bialykot.com.pl/zaproszenia-slubne-blue-florence,id69.html w moim ulubionym niebieskim , co byście wybraly ?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zrobić samemu w jakimś darmowym programie ;) Bedziesz miała dokładnie takie zaproszenia jakich oczekujesz. Ja przekopałam cały internet w poszukiwaniu tych wymarzonych i niestety z mizernym skutkiem. Ale w końcu poświęciłam trochę czasu i sama je zaprojektowałam. Wydrukowałam w drukarni internetowej [reklama usunięta]. Ostateczni wyszło dużo, dużo taniej, bo zapłaciłam tylko za wydruk. A jakoś była bardzo dobra;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...