Skocz do zawartości
Forum

Ile spi 2 miesieczny niemowlak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 8 tyg. synka.Ile on powinien spac w dzien? ja robie tak ze daje mu butle, on sie pozniej bawi po swojemu, pozniej drzemie 30min. do godzinki, pozniej butla itd. A moja tesciowa usypia go na sile po kazdym karmieniu bujajac i dajac smoka.? widze ze zemna dziecko jest niespokojne,placze a z nia aniol.to moje pierwsze dziecko i chcialabym sie zajmowac nim najlepiej jak umiem.pomocy.I dziekuje za rady

Odnośnik do komentarza

Witam ja mam synka który ma dwa miesiące i trzy dni i to samo mam.tzn.różnie śpi czasami po dwie godzinki czasami troszkę dłużej a czasami to po 15 /30 min I domaga się cały czas cyca bo karmię piersia u mnie jest tak ze gdy mały płacze to zabierany jest mi z rąk ja się też często spina a to maluszek wyczuwa może nie najada się wystarczająco ,?puszczaj mu rozne melodie do snu kladz na brzuszku ...

Odnośnik do komentarza

Mój synek w wieku 2 m-cy również bardzo mało spał. Ale to chyba była kwestia skoku rozwojowego...wszystkim zaczyzaczynał sie interesować. A co do karmienia, karmię naturalnie też sie w tym czasie denerwowal. Musiałam usuwac wszystko dookoła co to rozpraszalo np kontrastowe poduszki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...