Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość JolaKam

Wypadek na wakacjach - dziecko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JolaKam

Witam moja 11 letnia córka na wakacjach nad morzem przewróciła się na rolkach i skręciła nogę. Niestety ni mieliśmy żadnego ubezpieczenia turystycznego NNW ale córka jest ubezpieczana przez szkołe (NAU). Tylko nie wiem czy ubezpeczenie obejmuje wakacje no bo nawet nie wiem czy jest sens się zgłaszać do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość2

No pewnie, że się zgłaszać! Ubezpieczenie opłacone w szkole powinno obejmować i rok szkolny i wakacje – bo to chyba na rok jest. My też ubezpieczamy swoje dziecko w tej agencji nauczycielskiej , ale nie korzystaliśmy z tego ubezpieczenia jeszcze, ale koleżanka coś zgłaszała i nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego warto zapobiegać takim rzeczom - moja siostra zawsze ubezpiecza swoje dziecko w osobnej firmie, wykupienie ubezpieczenia dziecka nie jest drogie a w razie wypadku jest skuteczniejsze niż takie szkolne. Jak mój synek podrośnie to też będzie ubezpieczany w PZU. Bardzo dobre warunki i naprawdę korzystna cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...