Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sweetnotka

Co kupuje się teraz małym dzieciom na urodziny?

Rekomendowane odpowiedzi

Może temat wydaje się prosty ale po spedzeniu 3 dni w internecie uważam że mnie przerasta. Mam chrześniaka, 3 lata i zblizajasie urodziny. Po prostu totalnie nie wiem co mu kupić. Wczesniej brało sie grzechotki itd ale juztroche podrósł wiec trzeba sie bardziej postarać. Pomóżcie prosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz za dzieciakami nie trafisz dlatego daje zwykle pieniadze. Nie wazne czy 2 czy 5 lat zawsze daje kase i mam swiety spokój. A do tego taki prezent kazdy lubi i dobrze wspomina ciotke :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też pomysł :P. Moim zdaniem prezent to ma byc prezent i tyle. Jesli szukasz ciekawych inspiracji a przede wszystkim jakości z górnej półki w dobrej cenie to polecam sklep Zielone Zabawki gdzie kupuje prezenty dla swoich pociech. W sprzedaży mają takie rzeczy jakich dziś nigdzie indziej nie znajdziesz – klasyczny, porządny sklep z zabawkami z moich lat dziecięcych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chrześniak ma dopiero 3 lata to przygoda z prezentami dopiero się zaczyna:) Na szczęście jest olbrzymi wybór dla tego przedziału wiekowego. Możesz mu kupić zestaw play doh, zabawkę do uprawiania sportu (mini golf lub bramkę z piłką nożną), wszelkie większe klocki, a już na pewno każdy chłopiec marzy o zdalnie sterowanym samochodzie. Sprawdź np. Chicco Bobby RC, który może przeskakiwać ponad przeszkodami, ponieważ ma duże terenowe koła. Można nim jeździć na każdej nawierzchni również na dworze, dziecko steruje pilotem w kształcie kierownicy, naśladując tatę za kółkiem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zavre

Jeśli totalni nie mamy pomysłu na to co podarować maluchowi to może lepiej dopytać się rodziców co można kupić? Na pewno lepiej wiedza co będzie odpowiednie dla dziecka.
Same urodziny warto zorganizować w sali zabaw https://atrakcjedladzieci.waw.pl/jak-zorganizowac-niezapomniane-przyjecie-urodzinowe-dla-dziecka/ Dzieki temu animatorzy będą w stanie zorganizować dzieciom czas przez całe urodziny. Dziecko będzie zadowolone.

Ewentualnie można się z maluchem wybrać do takiej sali, dzięki temu na pewno będzie zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...