Skocz do zawartości
Forum

Szkoła tańca dla dzieci - Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rodziców!

Jestem tutaj nowa i postanowiłam założyć konto ponieważ poszukuję szkoły tańca w Krakowie dla mojego 9 letniego Adasia i nieco młodszej Emilki. Oboje nie potrafią ustać w miejscu kiedy słyszą muzykę więc słuchając swojego instynktu rodzicielskiego postanowiłam od poczatku nowego roku szkolnego wysłać ich na stosowne zajęcia :)
Wcześniej berbecie chodziły do Iskry w Galerii Bronowice i szukamy czegoś w podobnej lokalizacji. Czy zna ktoś może odpowiednie miejsce? ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj wesołakrystyna!

Muszę Ci powiedzieć, że z naszą Karolinką mieliśmy podobną sytuację. Córka bardzo lubi ruch jak i muzykę, dlatego wraz z mężem postanowiliśmy posłać naszą małą na zajęcia taneczne. Wybraliśmy szkołę Meant To Move, która właśnie znajduje się na ul.Bronowickiej :) Szkoła jest nowa, fajnie urządzona, a obsługa wesoła i bezproblemowa. Małej tak się spodobało, że zaczęła nawet powtarzać w domu i na spotkaniach rodzinnych jest pierwsza żeby pochwalić się swoimi nowymi umiejętnościami! Polecam, my na pewno będziemy kontynuować współpracę.

Podsyłam link do strony szkoły :) https://meanttomove.pl/#not-set:all

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...