Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Emolium „Wspieramy Was od 1.dnia”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco witamy w przerwie na sen... bo u nas najtrudniej ze spaniem. Gdyby tak można było wyspać się na zapas! Ale w sumie, kiedy to zrobić?? ;)
Mała upodobała sobie spanie krótkie, przerywane, jakby od samego początku chciała zostać Panią swojego czasu. :)
I jak sobie radzę z niedospaniem? No tak, mój mąż radzi sobie znacznie lepiej niż ja - po prostu się kładzie.
A ja, to mierny geniusz w tym temacie - bo choć głowa, serce, ciało całe woła: spać, spać, spać! - wybiorę analizę, rozważania i rozterki oraz Metodę Małych kroków, która serio działa! Działa dlatego, że kroki, które wykonujesz, są tak małe, że nie wzbudzają w Tobie żadnego oporu - tak sobie stan rzeczy tłumaczę... i małymi kroczkami wprowadzam małej jednostajny rytm dnia, wieczorem spokojną kąpiel, muzykę relaksacyjną w tle i szum... (misia, odkurzacza, suszarki, bądź youtube'a - by nie pobudzić całej wsi). O dziwo, zaczyna działać... mąż zasypia szybciej niż cokolwiek/ktokolwiek w naszych czterech kątach.
A ja - ciut dumna jestem z siebie, że ktoś zasnął - szkoda, że nie mała, bądź czasem ja. ;)
P.S. Zdjęcie ze 'wspólnej' drzemki (5 minutowej).
Słodkich snów kochani!

monthly_2017_08/konkurs-emolium-wspieramy-was-od-1-dnia_60459.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzieci uwielbiają towarzystwo i najchętniej bawią się tam, gdzie właśnie przebywa mama. Jeśli biorę się za sprzątanie kuchni, to zaraz okazuje się ona najlepszym miejscem do zabawy lalami, torpedując moje pedanckie zapędy (nie mieścimy się w niej wszyscy razem).
Wtedy ja wychodzę rakiem, cykam zdjęcie i ogarniam przedpokój, zanim dzieci wraz z zabawkami podążą za mną.

monthly_2017_08/konkurs-emolium-wspieramy-was-od-1-dnia_60621.jpg

Odnośnik do komentarza

Dla nas nie lada wyzwaniem stało się wychowanie tak małej iskierki :) <3 <br /> Pierwsze kąpiele tak małej istoty, ubierania i każdorazowe przewijania są mega wyzwaniem.
Pytacie jak stawiamy czoła temu wyzwaniu ?
Po prostu staramy zachować spokój i nie panikować:) Bo przecież Jak nie my Rodzice to ktoinny dać ma radę? No kto?
Spokój i miłość pokonają wszystkie przeszkody ;)
Keep Calm and Love !

monthly_2017_08/konkurs-emolium-wspieramy-was-od-1-dnia_60622.jpg

Odnośnik do komentarza

Współczesna mama, to mama wielozadaniowa, która ma oczy dookoła głowy, cztery pary rąk, zmysły wytężone na maksa i mnóstwo pozytywnej energii i dobrego nastawienia do świata, bo inaczej przecież musiałaby zwariować. Wiem, to, bo 2 dzieci, dom i praca, to nie lada wyzwanie, ale my mamy damy radę, jesteśmy silne, mocne i przede wszystkim kochamy nasze pociechy, a to zawsze doda nam siły i energii ;)

monthly_2017_08/konkurs-emolium-wspieramy-was-od-1-dnia_60623.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia w konkursie. Fantastycznie radzicie sobie w trudnych chwilach i widać, że rodzicom nic nie jest straszne - zarówno mamusiom, jak i tatusiom :-)

Kto zwyciężył w tym konkursie? Oto szczęśliwcy:

patka9002
Magdaaaa
joanna_sz
pro00072
essentiel
zuzanna005
drewienko
Aniatsu
pao
aniaimaja

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Czekamy teraz na Wasze adresy oraz numery telefonu dla kuriera pod mailem: konkursy_parenting@grupawp.pl

W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...