Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama jak była ze mną w ciąży to spadła ze schodów i wylądowała na brzuchu...na nic nie narzekam:-)
Karisa8900 ja chcę zamówić nianie z aliexpres. Koszt do 150zl za nianie z kamerka. Maja bardzo dobre opinie. Dlatego się skusze. Mam już nawet wybrana tylko czekam na przelew ;-)
Jutro nareszcie wizyta! Miesiąc czekania...jakoś się doczekać nie mogłam :-) trochę mi krew słabo wyszła ostatnio, hemoglobina 13.2 ale mam za mało płytek krwi i jeszcze kilka innych parametrów poza norma. Ciekawe co powie...

Odnośnik do komentarza

Amancia,możesz podlinkować tą nianię ? My też patrzyliśmy na Ali, mąż miał się tym zająć,ale będzie jak z wózkiem,jak nie tupnę i nie wybiorę to nie będzie :)
Dzisiaj sobie pojadę na zakupy bo już gniję w tym domu,wczoraj wyszorowałam całą kuchnię (na święta tak nie lśniła) ,tylko martwię się bo piekarnik czyściłam mocnym środkiem,na tyle mocnym ,że aż poparzył mi rękę,kiedy niechcący się dotknełam,a widzę,że poruszony był ten temat o szkodliwości przebywania i korzystania z takich środków. Wczoraj byłam jak w transie,robiłam ,żeby czas leciał i uparłam się,że dopiero jak skończę to usiądę.Nie dało się...połowę rzeczy robiłam na siedząco :P
Mały już uciska, myślę,że w 9 miesiącu będę potrzebować maski tlenowej do funkcjonowania :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...