Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Toruniu gabinet z depilacją?


Rekomendowane odpowiedzi

Laser de Lux w Toruniu:
http://www.laserdelux.pl/torun/depilacja-laserowa
Osobiście kochana jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona efektami depilacji laserowej w tym gabinecie. Po pierwsze nie jest to jakis ipl ale mają tam dobry laser light sheer tak weić depilacja jest skuteczna. Po drugie wystarczyły 3 zabiegi przy moich cimeniejszych włoskach i wszystko dosłownie zniknęło :)

Odnośnik do komentarza

Na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej ze Żwirki i Wigury – ESTETIQOmed. Mój ulubiony ze względu na ich profesjonalizm, efekty i ceny. Byłam na serii zabiegów na nogi i bikini, w końcu pożegnałam się z zacięciami, wrastającymi włoskami i zmarnowanym czasem ;)

Odnośnik do komentarza

@Marzka23 ma racje :) na Szosie Chełmińskiej jest ten salon ESTETIQOmed i jeśli chodzi o depilację laserową to nie ma lepszych w Toruniu. Ja robiłam u nich pachy, wąsik i bikini płytkie. W sumie zabiegi to nie były bolesne ani nic z tych rzeczy. Poszło to bardzo sprawnie (3 partie miałam robie od razu podczas jednej wizyty).

Odnośnik do komentarza

Witam,

jestem po 6 zabiegach depilacji laserowej (pachy, łydki, bikini) po 6 razy każda partia w salonie Endorfina, Toruń ul. Suleckiego. Miało być tak pięknie, ale ostatecznie bez większego efektu. Właścicielka twierdzi że jestem jedyną osobą która nie uzyskała efektu - Salon Endorfina nic nie gwarantuje :(. tak jak miałam włosy przed zabiegiem tak samo wygląda po zabiegach. Szkoda czasu oraz pieniędzy. Jedyne co na plus to obsługa. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość karolKa

Ja wykonałam serię zabiegów  na łydki i pachy laserem Light Shee Duet w salonie przy ul. Broniewskiego 4/100 w Laser Delux. Poszłam tam z polecenia mojej znajomej i bardzo zadowolona jestem z efektów.  Na każdej wizycie byłam profesjonalnie obsłużona a dodatkowo miałam oferowane różne ciekawe promocje. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...