Skocz do zawartości
Forum

Stosunek przerywany :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przeglądających forum, pisze ten woątek bo mam serdecznie dośc czytania co chwile postów w stylu "stosujemy stosunek przerywany... czy mogę zajść w ciążę?"

Nie wiem jak Wy ale ja nie moge zrozumieć jak mozna uznawać stosunek przerywany jako metodę antykoncepcyjnę, nie wierze, że poziom wiedzy i świadomości jest tak strasznie niski :(

Kolejna sprawą jest fakt, że w taki sposób to co najwyżej można się nerwicy nabawić :)

A i najważniejsze, ajk ktos jeszcze nie wie to oczywiście że można zajśc w ten sposób w ciążę, bo przecież nasienie wydostaje się w ciągu całego stosunku a nie jedynie podczas wytrysku, jest go co prawda mniej ale wystarczy żeby zajśc w ciążę. Co nasienie to jest słabszej jakości i podczas pełnego stosunku, inne plemniki z łatwością mogą je "prześcignąć" a podczas stosuku przerywanego jest to jedynie nasienie które dostaje się do jajeczke... tak więc dzieci spłodzone w ten sposób (ze słabszego jakościowo nasienia) moa się słabiej rozwijać i jest o wiele bardziej prawdopodobne, że będą miały różne zaburzenia.

Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat bo myslę nie nie tylko ja mam dość czytania wspomienych wcześniej postów.

:cute_l:

Odnośnik do komentarza

dejanira5
Witam wszystkich przeglądających forum, pisze ten woątek bo mam serdecznie dośc czytania co chwile postów w stylu "stosujemy stosunek przerywany... czy mogę zajść w ciążę?"

Nie wiem jak Wy ale ja nie moge zrozumieć jak mozna uznawać stosunek przerywany jako metodę antykoncepcyjnę, nie wierze, że poziom wiedzy i świadomości jest tak strasznie niski :(

Kolejna sprawą jest fakt, że w taki sposób to co najwyżej można się nerwicy nabawić :)

A i najważniejsze, ajk ktos jeszcze nie wie to oczywiście że można zajśc w ten sposób w ciążę, bo przecież nasienie wydostaje się w ciągu całego stosunku a nie jedynie podczas wytrysku, jest go co prawda mniej ale wystarczy żeby zajśc w ciążę. Co nasienie to jest słabszej jakości i podczas pełnego stosunku, inne plemniki z łatwością mogą je "prześcignąć" a podczas stosuku przerywanego jest to jedynie nasienie które dostaje się do jajeczke... tak więc dzieci spłodzone w ten sposób (ze słabszego jakościowo nasienia) moa się słabiej rozwijać i jest o wiele bardziej prawdopodobne, że będą miały różne zaburzenia.

Bardzo proszę o wypowiedź na ten temat bo myslę nie nie tylko ja mam dość czytania wspomienych wcześniej postów.

:cute_l:

Nie do końca się zgadzam z tą jakością spermy.........................po prostu chodzi o to że w wydzielinie która się wytwarza na skutek podniecenia znajdują się plemniki- ale jest ich mniej niż podczas wytrysku pełnego.Wydaje mi się że nie ma to nic wspólnego z rozwojem dziecka, które zostało poczęte z takiej właśnie wydzieliny........nie jestem ekspertem i to tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam dosc takich postow, ale niestety nic na to nie mozna poradzic. Ludzie rozne rzeczy wyczyniaja.

Mnie dziwi cos innego, bo to tez sie pojwaia w tych "mundrych" postach. Stosujemy stosunek przerywany, bo chcemy miec dziecko, zle za kilka miesiecy, ale bym sie ucieszyla gdyby bylo juz teraz. To albo sie decyduje na dziecko i nie wydziwiam albo sie zabezpieczam porzadnie

I teraz juz widze zwolenniczki stos. przer. ktore mowia. Ale jak mam sie zabezpieczac?? Pigulek nie moge, bo tyje, wkladki nie moge bo to niezgodne z moim swiatopogladem, gumek stary nie chce:grrrrrr: No a poza tym to moj maz potrafi sie kontrolowac

Odnośnik do komentarza

Witam.,
szczerze powiedziawszy to taka metoda anty jest raczej preferowana przez nastolatki.... bo jak się nie chce "kaloszy", pigułek, wkładek, to istnieją jeszcze zastrzyki, globulki i , ewentualnie - kalendarzyk, śluz i temperatura... A seks, gdzie oboje myślą o szybkiej ucieczce, przestaje być fajny...

A wychowanie seksualne w szkołach jest niepotrzebne - jak dowodzi ogólna "wiedza" społeczeństwa w w wieku rozrodczym.:Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomiei3kjixdtj1.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb73iei3vmca6uzy.pnghttp://davf.daisypath.com/UWKrp2.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/025/025022960.png

Odnośnik do komentarza

Widzę że mamy i zwolenniczki stosunku przerywanego... ale metoda anty to tego nazwać nie można :):):)

Aha i jeszcze jedno jak można tłumaczyc że gumek nie stosuje bo mąż nie lubi... to w końcu kto chce się kochać... jak chce to niech cierpi a nie my mamy tylko konsekwencje ponosić a on tylko przyjemnośc ma z tego czerpać, jak sie nie podoba to niech spada

ja przez 5 lat brałam tabletki.. w cięgu pierwszego 1,5 roku schudłam 15 kg... zawsze miałam nadwagę ale juz dawno o niej zapomiałam więc to tez nie jest wytłumaczenie :)

Odnośnik do komentarza

eli dojdzie do zapldnienia ( bo zawsze istnieje jakas tam mozliwosc ) w takim przypadku to bynajmniej nie jest to znak ze dziecko jest słabsze, chorobliwe itp - takie nasienie wlasnie jest bardzo silne skoro udalo sie dokonac zaplodnienia....

A NAJLEPIEJ SIE NIE BZYKAC JAK SIE NIE MA JAK ZABEZPIECZYC ( to źle i to niedobrze ) A NIE CHCE SIE DZIECKA

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Ardhara
eli dojdzie do zapldnienia ( bo zawsze istnieje jakas tam mozliwosc ) w takim przypadku to bynajmniej nie jest to znak ze dziecko jest słabsze, chorobliwe itp - takie nasienie wlasnie jest bardzo silne skoro udalo sie dokonac zaplodnienia....

A NAJLEPIEJ SIE NIE BZYKAC JAK SIE NIE MA JAK ZABEZPIECZYC ( to źle i to niedobrze ) A NIE CHCE SIE DZIECKA

takiemu nasieniu udaje sie dokonac zapłodnienia tylko dlatego że to silne nasienie nie dostaje się do jajeczka... przy pełnym stosunku nie miało by najmiejszych szans

Odnośnik do komentarza

zanim dotrze do jajeczka ma dluuuuga droge a wiec slabe nie dalo by szans. pamietaj o srodowisku ktore jest poniekad zabojcze dla plemnikow ( inne ph ) , droga do przebycia a wiec i czas.

przy pelnym stosunku to samo nasienie3 moze dotrzec jako 1 - nie ma na to reguły.

osobnik ze slabym nasieniem nawet przy pelnym stosunku moze miec powazne problemy z zaplodnieniem

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Dla mnie osobiście to też jest głupota ten stosunek przerywany....
takei nastolatki po prostu nie mają swojego zdania tylko słuchają tego co im powiedzą chłopacy, którzy chcą się z nimi przespać!
przykład: mam 15 letnią kuzynkę!!!Która ma 25-letniego chłopaka i kocha się z nim z prezerwatywą ale właśnie stosunkiem przerywanym...I to własnie jego zdanie jest dla niej najważniejsze!Wciska jej kity że ma mu zaufać itd....A takim chłopakom jedno w głowie:
Aby przelecieć dziewczynę bo ona zrobi wszystko byle jej nie zostawił
:o_no::o_no::o_no:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

rodziców ma ale jej matka 45-letnia przeżywa swoją pierwszą młodość i myśli że jest nastolatką więc pozwala jej na wszystko i napewno wie co ona z nim robi a ojcieec?
cóż u nich tata nie ma nic do gadania....przykra sprawa ale prawdziwa...

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Dokładnie stokrotko też tak myślę:)
ale cóż poradzić... teraz takie czasy mamy że niedługo 13 lub 12-latki będą się kochać...
dla mnie to jest nienormalne...ja straciłam dziewictwo w wieku 19 lat i to z moim mężęm:)
nie mówię żę tak trzeba robić!!!!:36_4_13:

Odnośnik do komentarza

My z mężem jesteśmy razem 9 lat, po ślubie prawie 3. Byliśmy swoimi pierwszymi i to po prawie dwóch latach znajomości,widocznie kiedyś były inne czasy niż teraz ,gdzie trzynastolatki rodzą dzieci :whistle: A jeśli chodzi o SP to my również takowy stosowaliśmy, nie non stop (gumki też były :D) ,ale był skuteczny, O dziecko staraliśmy się ok 8 m-y i proszę w czerwcu urodzi się nasz synek :D Także faktycznie nie zawsze stosunek przerywany musi kończyć się ciążą :) Pozdrawiam Wszystkich

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

My przeszliśmy wszystkie zabezpieczenia ale zanim to : prawie rok w ogóle czekaliśmy na podjęcie decyzji o współżyciu, potem 3 lata tabletki antykoncepcyjne, 3 lata gumki . potem z 8-mies stosowaliśmy stosunek przerywany ( z wyboru) choć liczyliśmy się z tym że metoda ta może przynieść nam małego szkrabika :) z czego już wtedy byśmy się cieszyli, natomiast w końcu 2 cykl się staramy :) o małą fasolkę więc wiadomo :) do każdej decyzji człowiek musi sam dojrzeć lub spróbować na własnym przykładzie-tak jest prościej, bo wszystko to- to kwestia indywidualna :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...