Skocz do zawartości
Forum

Zmiana mieszkania


Rekomendowane odpowiedzi

KK35, w każdym mieście będzie to inne miejsce, inny doradca czy bank. Jak masz w swojej miejscowości doradców kredytowych, to wybierz się do 2-3 i porównaj to co ci powiedzą. A zanim pójdziesz na spotkanie, to spisz sobie to o co chciałabyś spytać, to czego chciałabyś się dowiedzieć.
Ja biorąc kredyt zwracałam uwagę na wysokość dodatkowych kosztów poza samym kredytem. I ważna dla mnie była możliwość nadpłacania kredytu.
A na co zwrócić uwagę jak się kupuje nowe mieszkanie? Tak naprawdę sama sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie, bo dla każdego co innego jest ważne. Np. ja kupując kolejne mieszkanie patrzyłam przede wszystkim oczywiście na jego wielkość, tak by była możliwość, by każdy miał swój pokój, by było ustawne, by było na odpowiednim piętrze, konkretne strony świata, by było miejsce w garażu podziemnym, by w okolicy była odpowiednia infrastruktura typu sklepy, przedszkole, szkoła, autobusy, tramwaje. A to co było najważniejsze, to to, by okna nie wychodziły na ulicę i by nie mieć pod oknami kolejnej budowy ;)
Pamiętaj, że to co ważne dla mnie, to niekoniecznie będzie ważne dla ciebie ;)
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, ich zadaniem jest pozyskiwanie klientów, chętnych np. na kredyt o od tego mają prowizję. Jednak są bardzo dobrze zorientowani w rynku kredytów i mogą naprawdę fajnie doradzić i to za darmo, bo prowizję dostanie jak podpiszesz umowe a aby to zrobić musisz być zadowolona z warunków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...