Skocz do zawartości
Forum

Łóżeczko dostawne, tradycyjne, kołyska. Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny!
Za kilka miesięcy zostanę mamą. Powoli zaczynam się rozglądać za mebelkami dla maleństwa, sprawdzać ceny, ale prawdę mówiąc wybór jest ogromny, a moje pojęcie o macierzyństwie i potrzebach maluszka -zerowe.

Łóżeczko dostawne, tradycyjne, kołyska - co wybrać? Co wybrałyście, czy byłyście zadowolone? Jakie są wasze doświadczenia?

Nie chcę spać z dzieckiem w łóżku, za bardzo "wędruję" we śnie. Z obserwacji koleżanek-matek jasno wynika, że tradycyjne łóżeczko
zastępowało kosz na zabawki i akcesoria, bo przez co najmniej pierwsze pół roku dzidzia lądowała w ich łóżkach. Maluchy trafiały do łóżeczek, gdy już raczkowały lub próbowały stawać, a więc wymykały się z łóżek...
Pomyślałam sobie, że może łóżeczko dostawne będzie dobrym pomysłem, ale przecież są malutkie! Pół roku i trzeba będzie się rozglądać za nowym. Podobno trudno kupić do nich materac, prześcieradła...

Odnośnik do komentarza

I na co się zdecydowałaś?

Ja stoję przed tym samym dylematem... ale czytałam ostatnio http://maxmama.pl/lozeczka-niemowlece-i-dzieciece-ktore-rosna-razem-z-dzieckiem/ gdzie piszą o takich łóżeczkach co rosną razem z dzieckiem. Początkowo wygląda jak takie standardowe dziecięce łóżko ze szczebelkami, a później można je zmienić w łóżeczko dla starszego dziecka.

W sumie nie musiałabym co chwila zmieniać mebli... ale jakoś nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu. A wy z czego korzystałyście?

Odnośnik do komentarza

Zamiast tradycyjnego łóżeczka lub kołyski może wybrać coś co spełnia obie te funkcje czyli kosz Mojżesza. Można go używać jako łóżeczko lub tez zamocować stelarz i mamy kołyskę. Jest kilka kolorów do wyboru.Kosz Mojżesza do kołyski

Zalety używania koszy Mojżesza marki Moba®
kosze Moba zostały zaprojektowane przy współpracy z ekspertami z fundacji zapobiegania SIDS
jedyny kosz na rynku posiadający elastyczne i wytrzymałe uszy do podnoszenia zintegrowane z całą konstrukcją celem zwiększenia bezpieczeństwa. Pozostałe kosze posiadają uszy z tkanin co powoduje ich opadaniem do/na zewnątrz kosza, co bywa bardzo uciążliwe, lub mogą być zaczepiane/podgryzane przez zwierzęta domowe.
jest wykonany ze specjalnej mieszanki bardzo wytrzymałego a zarazem elastycznego tworzywa o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych. Kosze mogą być myte w całości dzięki czemu zawsze są higieniczne i idealne dla wrażliwej skóry Noworodków i Niemowląt.
kosze Moba jako jedyne posiadają 300 otworów wentylacyjnych w bokach oraz w podstawie celem zwiększenia dopływu świeżego powietrza i odpływu wydychanego przez Maluszka dwutlenku węgla.
zaprojektowane bez zbędnych ozdobników, wyściółki czy rozkładanej budki celem maksymalizacji przepływu świeżego powietrza. Dzięki temu w koszu nie tworzy się stojąca poduszka ciepłego powietrza a zarazem Maluszek ma lepszą widoczność otoczenia, Ty zaś widzisz Dziecko z każdej strony.
każdy kosz Moba posiada w zestawie oddychający materacyk oraz specjalny firankowy filtr przeciw kurzowy wykonaną ze 100% wysokojakościowej bawełny wyprodukowanej w Anglii.
kosze Moba w 100% podlegają recyclingowi.
kosze Moba produkowane są w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu są to produkty bardzo wysokiej jakości oraz odznaczają się bardzo niskim śladem węglowym
dzięki elastycznemu tworzywu z jakiego zostały wykonane, kosze Moba nie skrzypią, nie trzeszczą i nie szeleszczą. Są całkowicie ciche.

monthly_2019_02/lozeczko-dostawne-tradycyjne-kolyska-co-wybrac_72401.jpg

monthly_2019_02/lozeczko-dostawne-tradycyjne-kolyska-co-wybrac_72402.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...