Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs „Czas mamy i córki”

Rekomendowane odpowiedzi

My uwielbiamy wszystko robić razem, mama bawi się z córką i uczy jak być wspaniałą Perfekcyjną Panią Domu. Ciekawe komu idzie lepiej prasowanie? Bo mamę i córkę łączy wyjątkowa kobieca więź

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59216.jpg

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59217.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mama86

Wiktoria przychodzi na świat! – To NAJPIĘKNIEJSZA chwila, która spotkała mnie w całym moim życiu. Tego nie da się opisać jakimikolwiek słowami. Pierwszy płacz dziecka, zobaczenie tych sinych policzków, pierwsze przytulenie, pocałunek w główkę… to są takie emocje, że można góry przenosić. Płacze się ze szczęścia, trzęsie z ekscytacji i od razu zapomina o całych bólach, trudach i stresie, które towarzyszyły podczas porodu. To był ten dzień, który zmienił całe moje życie. Na lepsze… :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda chwila z córcią, to dla mnie ( mam nadzieję, że i dla małej), to chwila bardzo wyjątkowa, a nawet ciut magiczna. Wówczas możemy wspólnie przeżywać wspólnie wiele barwnych przygód, podziwiać, to co się dzieje wokół nas i co najważniejsze cieszyć się towarzystwem na linii mama-córcia. Aspekt edukacyjny oczywiście również występuje i to od „maleńkości” . Jak na zdjęciu w miejskim w ogrodzie zoologicznym przy klatce z wilkami, które akurat poszły na swoje … mniam, mniam :). Jednakże spacery do Zoo, są naszymi magicznymi chwilami, które spędzamy razem … wśród ukochanych zwierząt, ucząc się jak robi kurka, świnka czy żubr ( taka „inna” krówka) i obserwując misia płynącego delikatnym nurtem „zoologicznej rzeczki” :)!

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naowocniej spędzać wspólne chwile na łonie natury... Odkrywać urok otaczającego nas świata daleko od zgiełku miast, codziennego pośpiechu i coraz to nowszych wynalazków współczesnej technologii.. Czas wydaje się wtedy nie uciekać tak szybko a każdy moment zostaje w naszej pamięci na długo.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córa, to … tzw. pozytywna energia, która "drzemiąc" ( dość energicznie) w brzuszku … pojawiła się na świecie !
Jest z nami 6 miesiąc i każdego dnia jak patrzę na córkę Marysię, dostaję mocnego zastrzyku energii czy to o poranku ( z pierwszym kukuryku koguta, czytać. "piskiem" małej , czy też w porze nocnej z nocnym hu-huu sowy :)!. Moja córka 24/h Szanowna Redakcjo, to moja pozytywna energia, z którą każdy moment, minuta czy sekunda jest dla mnie czymś jedynym w swoim rodzaju, majestatycznym, naprawdę wyjątkowym.
Jednak jakbym miała wybrać ten jeden, jedyny, wymarzony i zarazem ostatnią chwilę wspólną, takową mam !. Otóż Redakcjo, kochamy wspólnie podróżować i robimy to już od małego i to w gronie rodzinnym. Potrzebny jest jednak specjalny patent, ten iście wyjątkowy, aby po primo było bezpiecznie i po secundo rodzinnie, tudzież rozrywkowo i naj naj najbardziej wyjątkowo :)!!!
Patent na podróż z córeczką mam idealny. Tatuś za szoferką ( bezpiecznie i perfekcyjnie), a ja ( piosenkarka-amatorka-mama), ze szkrabem na tylnym siedzeniu ! Dlaczego nie odwrotnie? Albowiem z tego co ślubny prawi, jestem najlepszym parkiem rozrywki w jednym, a szoferką … niedzielną :). Każdy więc ma swoją rolę, w której się jako-tako spełnia !. Staram się jak nikt inny w czasie podróży zabawiać małą. Sama mówię, że jestem takim dużym dzieciakiem ( mam nadzieję, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :))). Urządzamy z córą „na tyłach” karaoke, które potrafi trwać niemalże w nieskończoność. Bawimy się w dom, w cyrk i inne, często wymyślone na poczekaniu zabawy. W zapomnienie odeszły grzechotki, pluszowe misiaki, inne zabawki, skoro mamy Disneyland, tudzież kabaret w jednej osobie :). I co ważne Szanowna Redakcjo, innowacyjność i coraz to nowe pomysły stoją naprawdę na wysokim poziomie ( lokowanie produktu/ czytać reklama męża). I tu muszę oznajmić wszem i wobec i niestety z przykrością odmówić wielu osobom proszącym o kontakt … Samochodowy Animator nie jest do wynajęcia !:)

Wesołe, śpiewające podróże są receptą niemalże na wszystko, o drogowych korkach i innych zatorach nawet nie myślimy. Czas szybko płynie, a na dodatek nasz mały samochodzik przeistacza się w rozśpiewany autobus, który swoim wdzięcznym echem mknie przez szerokie i coraz to lepsze polskie drogi !:).
I taki wspólnie spędzony czas już wkrótce czeka nas w drodze na Mazury … Zdrowie w rodzinie + szczypta pogody = wyjątkowe wakacje w familijnym gronie !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykamy oczy... - w przeszłość się cofamy
tam właśnie marzenia wspólne przeżywamy
wydmy, jezioro i plaża słoneczna
szum morza w oddali - to Łeba bajeczna
rozmowy, wygłupy, spacery, wycieczki
dostarczyły nam szczęścia, uśmiechów dołeczki
chwile wyjątkowe nad morzem spędzone
przyniosły przygodę i więzi wzmocnione :)

Wyjątkowe chwile mamy i córki to także takie, które pozwalają spełnić marzenia :)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Weronisia, to mała kuchareczka,
lubi gotować, jak widać, od dziecka.
Mąka, jajko, foremeczka
i już córeczka robi nam ciasteczka.
Mama troszkę jej pomaga,
bo praca w kuchni tego wymaga,
przy tym wielką frajdę mamy,
piec, gotować uwielbiamy.
Mąkę rozsypiemy, jajeczko wrzucimy
i nawet się przy tym troszkę ubrudzimy.
To wielka przyjemność tak w kuchni pracować,
można smakołyków wiele przygotować
i tatusiowi wielką frajdę zrobimy,
że mu po obiadku kawkę z ciasteczkami na stół postawimy.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59260.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moją ukochaną córką spędzam teraz każdą wolną chwilę, razem śpimy razem śnimy razem jemy słuchamy muzyki. To "razem" będzie teraz kiedy jest u mnie w brzuchu ale i potem przez całe nasze wspólne życie, będą chwile gorsze i chwile wesołe, chwile pełne zabawy i beztroski i życzę tego każdej mamie na tym forum i po za nim. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem ,,mama idealna i nieidealna...
Od kiedy mam moje małe dzieci zmieniłam nastawienie i stwierdziłam, że wcale nie muszę być perfekcyjna...idealna...moge byc ,,nieidealna,, ale szczęśliwa Myślę teraz co muszę zrobić uwzględniając w tym moje małe dzieci. Próbuje jakoś to połączyć.Chciałam, aby miały takie wspomnienia, które będą im się kojarzyły z domem, dzieciństwem, szczęściem i mamą mającą dla nich zawsze czas. By było coś, co przypomni klimat i wyjątkowość tego szczególnego czasu.Uważam, że kluczem do szczęścia dzieci, a także nas rodziców jest tak naprawdę sztuka zrezygnowania z własnego perfekcjonizmu. Gdy sobie i rodzinie odpuścimy , odnajdziemy radość w codzienności, nawet tej szarej i burej, a w deszczowy dzień stwierdzimy, że w naszym domu świeci najpiękniejsze ze slońc. Nie trzeba być mamą idealną aby odnaleźć szczęście.....
A jak trzeba to ze starszymi w błotku można się wytarzać :) podobno na cerę doskonale działa,i a ile radości....gdy mama wyskakuje z wyprasowanej , sztywnej bluzki i tapla się z dziećmi w błocie...albo tańczy po pokoju z mopem ku zdziwieniu najmłodszego członka rodziny…..Bo dzieckiem jest się przez całe zycie

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59312.jpg

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnóstwo zabawy !
Nie zatracam się w wyścigu szczurów,łapię każdą chwilę z moimi córeczkami (starsza nie była chętna na zdjęcia ;) )

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59347.jpg

Zuzia-2010
Lilcia-2015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z córeczką czas na razem spędzamy,
Zabawy na świeżym powietrzu po prostu kochamy!
Wtedy uśmiech na naszych twarzach gości,
Bo każda wspólna chwila jest pełna radości!

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59349.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córeczka uwielbia spędzać ze mną każdą minutę, nawet jak gotuję ona mi towarzyszy ;) Córeczka zawsze powtarza ,,mamuś naucz mnie gotować bym była w przyszłości tak dobrą kucharką jak ty " :) Kocham ją i jestem szczęśliwa iż nawet w kuchni potrafi super spędzić ze mną czas. W przyszłości będzie najlepszą kucharką na świecie.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59350.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...