Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs „Czas mamy i córki”

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

każda mama wie, jak istotny jest czas spędzony razem z córką. To nie tylko moment na zabawę, ale też na budowanie unikalnej więzi oraz wspieranie jej rozwoju. Od jakości relacji pomiędzy mamą a córką zależy również to, jak będą wyglądały jej kontakty z innymi ludźmi już w dorosłym życiu.

Chcielibyśmy, abyście pokazali nam, jak wyglądają wasze chwile spędzone razem z córką. Zapraszamy was serdecznie do udziału w konkursie LEGO® Friends!

Do wygrania zestawy klocków LEGO® Friends, które z pewnością uprzyjemnią wyjątkowe chwile mamy i córki:
• 10 zestawów klocków LEGO® Friends Słoneczny katamaran (41317);
• 30 zestawów klocków LEGO® Friends Transport motorówek Andrei (41316).

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/07/10/legokonkursgrafika-0b27c12dfad5a0c4b1f4c64513a7792c207ca108.jpg

Zadanie konkursowe:
Dodaj w wątku na forum zdjęcie przedstawiające wyjątkowe chwile, które spędziłaś ze swoją córką lub opisz nam słownie, jak wyglądał wasz wspólnie spędzony czas.

Zdjęcie musi mieć max 1 MB, by wgrało się w wątku na forum.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konkurs trwa do 25 lipca 2017 r. do północy. W ciągu 7 następnych dni roboczych wybierzemy zwycięzców!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nasz pierwszy,wspólny wypad na plac zabaw ;) mimo że córka nie chodzi to i tak mega to przezywalam;) ten błysk w oczkach i śmiejące się dziaselka na widok zabawek,kolorów,dużych przedmiotów:)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59098.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda chwila spędzona z córką jest wyjątkowa i inna, wszak "nic dwa razy się nie zdarza" :) Razem czytamy książki, sprzątamy, spacerujemy, zdobywamy górskie szczyty. Każda z tych chwil jest uwieczniona na zdjęciu i przechowywana w sercu :)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze ulubione zdjęcie! Nie ma to jak wspólny pierwszy piknik na łonie natury. Poznajemy nowe okazy roślin, odgłosy przyrody, świetna edukacyjna wycieczka:)
Na zdjęciu Hania 7 miesięcy, Zosia 2 latka i MAMA :)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem Mamą Małej Łobuziary, która psoci i figluje dzień cały ;).
Poranek od arii rozpoczyna, bo głodna jest dziewczyna.
A gdy już akumulatory naładuje, to nieziemska energia z niej emanuje.
Biega, krzyczy, wszędzie się wspina - bynajmniej nie jest delikatna jak balerina :D
Grzeczne dziecię się kiedyś Mamie marzyło a tu takie Diablątko się w Rodzinie pojawiło ;).
Jednak pomimo ogromu zajęć, czasem na chilkę u boku Mamy przystaje.
Podpatruje co w modzie piszczy, bo Ona też chce błyszczeć.
I trendy lata naśladuje, pazurki na czerwono ze mną maluje :D.
Kiedyś Moja Łobuziara piękną kobietą będzie a póki co, niech sobie psoci i figluje - dzięki temu odwagi nabędzie.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam czas spędzony wspólnie z moją uśmiechniętą córeczką. Wspólne spacery , wygłupy , pogaduchy, gotowanie , układanie klocków i cała masa innych rzeczy. Wychowanie córki daje mi mega Powera do życia :) Za zdjęciu jeden z wypadów do Rewy. Kocham - kocham - kocham ♡♡♡♡

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przeszczęśliwą mamą dwóch wspaniałych Księżniczek - Zosi i Lenki. Uwielbiamy spędzać wspólnie chwile, bawić się, rozmawiać, wygłupiać, jeździć na wycieczki, chodzić na spacery. Wiadomo w życiu codziennym przy natłoku obowiązków są to cenne chwile łapane kiedy się tylko da. Ale w trakcie wakacji podczas urlopu jesteśmy razem 24 godziny na dobę i mamy ogrom czasu dla siebie. Staramy się wówczas gdzieś wyjechać, poznać nowe miejsca, odkryć coś nowego. W tym roku odwiedziliśmy i zwiedziliśmy piękny Gdańsk. Było jak zwykle wspaniale, rodzinnie, wesoło - humory dopisywały, a wspólnie spędzony czas - bezcenny:)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że każda chwila jest tą wyjątkową ,nawet jeżeli siedzę z córeczką na kanapie to wiem że to piękna chwila i nasz czas.Mam ogromne szczęście bo jestem mamą dwóch skarbów z córką rozumiemy się bez słów obie uwielbiamy wycieczki, zabawę ale co najważniejsze obie kochamy śmiech zarażamy się nim nawzajem ,czasami wystarczy głupia mina aby dzień był piękniejszy i to nawet wtedy gdy mym mamy mamy gorszy dzień.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59161.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedną z pierwszych najpiękniejszych chwil, które przeżyłam było zobaczenie córeczki zaraz po porodzie. Szczęście i duma z tego że w końcu mogę wziąć ją w ramiona, utulić i pocałować... to chwila, której nie da się zapomnieć i pozostanie w moim sercu na zawsze :) Ale w życiu każdej matki przepełnionej macierzyńską miłością jest mnóstwo wspaniałych i wzruszających momentów :) Pierwszy świadomy uśmiech, pierwsze kroczki, pierwsze słowo :) Staram się aby naszych wspólnych chwil było jak najwięcej a każdy dzień przynosił kolejne piękne wspomnienia :) Razem odkrywamy świat, bawimy się, śpiewamy, czytamy książeczki, spacerujemy... :) Wszystko to bardzo nas do siebie zbliża i owocuje pięknym i bezwarunkowym uczuciem - MIŁOŚCIĄ :)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59173.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy nasze chłopaki na rower się wybierają, nam się różne pomysły po głowach pętają. Sesje fotograficzne sobie urządzamy, ze śmiechem i radością te chwile spędzamy. Córka wymyśla stroje i stylizacje, potem przed aparatem ustawia akcje.
Piękną pamiątka zdjęcia te są i najpiękniejszą chwilą spędzaną z córeczką mą :-)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59182.jpg

Amelia i Tobiasz - 15.02.2008 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto nasze "babskie sprawy" - Ola, mistrzyni makijażu oraz efekty określane przez nią mianem "śliczności" :-)

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59184.jpg

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59185.jpg

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59186.jpg

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla takiego teamu jak ja i moja córka nie ma rzeczy niemożliwych. Spędzając razem czas tworzymy to co najcenniejsze: piękne wspólne wspomnienia, z których już zawsze będziemy czerpać siłę i miłość.

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59196.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy dopada nuda nas
Wiemy jak tu spędzić czas
Paczka pianek oraz słomki
I powstają super domki
Tak czas płynie do wieczora
Że gdy już na spanie pora
Córcia dalej chce budowac
Za nic nie da pianek schować

monthly_2017_07/konkurs-czas-mamy-i-corki_59202.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...