Skocz do zawartości
Forum

Konkurs „Kreatywność dzieci”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

rozwijanie kreatywności u dzieci jest bardzo ważne. Warto stymulować tę umiejętność już od najmłodszych lat za pomocą różnych zabaw i zabawek. Wyobraźnia daje dzieciom mnóstwo wolności, pozwala bawić się po swojemu, wcielać w życie własne pomysły, rozwijać zainteresowania i eksplorować otaczający świat. Kreatywność powoduje także, że dzieci myślą nieszablonowo i szukają rozwiązywań problemów tam, gdzie nikt inny ich nie szuka.

Chcemy, abyście pokazali nam, jak kreatywne potrafią być Wasze dzieci. Zapraszamy więc Was serdecznie do udziału w konkursie LEGO® DUPLO®!

Do wygrania zestawy klocków LEGO DUPLO, które gwarantują kreatywną zabawę na długie godziny:

• 5 zestawów LEGO DUPLO „Dom rodzinny” (10835)
• 10 zestawów LEGO DUPLO „Pizzeria” (10834)

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/07/10/lego-duplo-500px-02-1ada882bc71d0424b4b41d130bd170d639501b5f.jpg

Zadanie konkursowe:

Dodaj w wątku na forum zdjęcie pokazujące kreatywność Twojego dziecka. Zdjęcie musi mieć max 1 MB, by wgrało się w wątku na forum.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Konkurs trwa do 7 sierpnia 2017 r. do północy. W ciągu 7 następnych dni roboczych wybierzemy zwycięzców!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Razem z synkiem uwielbiamy rysowanie kredą. A potem odgrywamy scenki i przygody z bajek. Ostatnio był rycerzem, który ratował piękną księżniczkę uwięzioną w zamku. Synek zaczyn rysować i kolejny pomysł szybko się pojawia w jego wyobraźni. Lubi, jak mu troszkę w tym pomagam. Ważne, że nie ogranicza go mała kartka papieru. Niektóre rysunki powstają kilka dni. To super zabawa!

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59137.jpg

Odnośnik do komentarza

FARBY, FARBY i jeszcze raz FARBY. Malowanie farbami to jest to co córeczka lubi najbardziej:) Gdy tylko wstajemy córka mówi: Mamuś majujemy fabami. To artystka z krwi i kości - maluję wszędzie gdzie tylko się da i wszystko co spotka na swej drodze :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, ono mówi samo za siebie:)
ZOSIA 2 latka

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59145.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka kreatywność odziedziczyła bez wątpienia po mamie ,uwielbia malować i wcale nie ma znaczenia czym i po czym .Pomaga mi niemal w każdej pracy maluje obrazy ,ściany i ozdoby świąteczne.Na hasło malujemy rzuca zabawę i asystuje mi protestując że nie ma pędzla .Ale zawsze jej protesty dopinają swego i choć czasami coś wygląda nie tak jakbym chciała to jednak cieszę się że zrobiła to moja córeczka i wiem że starała się jak mogła .

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59162.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje córeczki uwielbiają kreatywne zajęcia artystyczne. Wyciągamy różnego rodzaju kredki, pisaki i farby i malujemy, kolorujemy, rysujemy. Zabawa jest jeszcze ciekawsza gdy nasza wyobraźnia ponosi nas bardziej. Do gry wciągamy plastelinę, bibułkę, kolorowy papier, nożyczki i klej. Super zabawę też mamy z kolorowym piaskiem, koralikami i innymi dostępnymi pomocami dla młodych artystów. Czasem wystarczy jedna myśl, błyskotliwy pomysł i zabawa się rozwija w błyskawicznym tempie. Choć dziewczynki są jeszcze małe z wielką chęcią biorą udział w takich zajęciach. Rosną mi prawdziwe artystki.

monthly_2017_07/konkurs-kreatywnosc-dzieci_59167.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...