Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

istneje mozliwosc zapalenia piersi - po kilku dniach od porodu czesto wystepuje tzw. nawal pokarmu ktory moze zakonczyc sie zapaleniem.

smaroj piersi mascia na poranione sutki w celu zagojenia sie - warto tez na ten czas uzywac kapturkow do karmienia

nalezy tez rozmasowywac piersi aby udrazniac kanaly i poprawic przeplyw pokarmu ( pamietaj ze przez 3 dni od porodu masz siare a potem dopiero mleko :) )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

hej .ja na wlasnym doswiadczeniu moge ci powiedziec zeby nie masowac mocno bo od takiego masazu i to wlasnie przez polozna zanikla mi tkanka gruczolowa i juz z tej piersi nie moge drugiego dziecka karmic a w dodatku ta piers mniejsza jest od drugiej i to sporo wiec nie wiem czy to dobry pomysl z masazem delikatny tak od ciebie w kierunku brodawek ale naprawde delikatny.powiem ci jak ja sobie radze z tym bo przy malej po drugiej ciazy mam czesto zastojei zapalenie juz pare razy mialam.nos wygodny dobrze podtrzymujacy stanik ktory nie bedzie mocno sciskal piersi .musisz uwazac zeby nie nagniesc sobie piersi w nocy jak spisz bo zastoj murowany.to profilaktyka.a jak juz masz zastoj czy zapalenie to domowey babciny sposob oklady z lisci kapusty wyjetych z lodowki musisz je stluc az puszcza sok i okladaj piers chora przyloz cos jakis gazik i w stanik piers.i tak az wyschnie potem znow.swietnie sciaga goraczke.poza tym tabletki p.zapalne typu apap a ja bralam ibuprom w poradni laktacyjnej mi pani powiedziala ze mozna .goraczka to normalne przy zapaleniu ale wtedy juz czesto potrzebny jest antybiotyk wiec dobrze udac sie do dobrego lekarza ktory wie jakie mozna antybiotyki stosowac.dla mnie apni dorotka zz forum powiedziala ze przy karmieniu i jednoczesnie zapaleniu podaje sie augmentin,klacid badz rulid to sa dobre i nieszkodliwe leki.ja bralam i spoko pomaga szybko.powodzenia i jak najmniej problemow z piersiami wiem co to jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...