Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie w przedszkolu


Gość Ninel32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MijaSofija

hej
szukam podpowiedzi, a widzę że watek założony
Zawsze ubezpieczałam dzieciaki w pracy, ale w tym roku jestem na urlopie macierzyńskim i z różnych względów nie mogę tego zrobić
Zastanawiam się, czyy wykupywać ubezpiexzenie w szkole NNW czy na własną rękę? Proszę o odpowiedzi jak najszybciej, bo do końca września muszę coś zrobić :)
Czy myślicie, że za 50 zł wykupię satysfakcjonujący pakiet? Dodam, że mam dwóch synów 13 i 9 lat.

Odnośnik do komentarza

Polecam zorientowac sie jaka jest suma ubezpieczenia oraz od czego dziecko jest ubezpieczone. Jakie sa wykluczenia w danym ubezpieczeniu. Może się okazać,ze ubezpieczenie wcale nie jest tak korzystne ( cena ubezpieczeni nie jest tutaj wyznacznikiem).
Czasami o wiele lepiej jest wykupić polisę ubezpieczeniową dla całej rodzinki:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Zamiast jedynie ubezpieczenie w przedszkolu.

Odnośnik do komentarza
Gość Dailymotion

~sweetkaaa
Polecam zorientowac sie jaka jest suma ubezpieczenia oraz od czego dziecko jest ubezpieczone. Jakie sa wykluczenia w danym ubezpieczeniu. Może się okazać,ze ubezpieczenie wcale nie jest tak korzystne ( cena ubezpieczeni nie jest tutaj wyznacznikiem).
Czasami o wiele lepiej jest wykupić polisę ubezpieczeniową dla całej rodzinki:
https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Zamiast jedynie ubezpieczenie w przedszkolu.

Pewnie masz rację, suma ubezpieczenia nie jest tutaj wyznacznikiem ale pamiętajmy, żeby zwrócić uwagę, żeby suma ubezpieczenia za śmierć dziecka była taka sama jak suma za uszczerbki. Nie dajmy sie naciągnąć, tylko czytajmy warunki.
Czytałam we wczęsniejszym wątku o Nauczycielskiej agencji ubepieczeniowej? Ktoś coś może o niej więcej powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Dailymotion, czas na ubezpieczenie dziecka w szkole czy przedszkolu już minął. Zostaje teraz ubezpieczenie tylko na własną rękę.
Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej nie znam.

Ja dlatego ubezpieczenie dziecka wykupiłam na własną rękę w PZU - sprawdzałam różne oferty i ta wyglądała na chyba najciekawszą.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...