Skocz do zawartości
Forum

Łazienka w stylu rustykalnym


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zabieram się za projektowanie łazienki w swoim nowym domu.
Zakochałam się w stylu rustykalnym i taką łazienkę właśnie chcę. Problem w tym, że na każdym etapie ciężko podjąć mi decyzję co wybrać. Nie wiem czy wybrać prysznic czy wannę. Płytki, czy raczej tapeta, a może boazeria? Może ktoś z Was może podsunąć mi jakieś ciekawe pomysły, albo podzielić się zdjęciami swoich łazienek w takim stylu?

Odnośnik do komentarza

Mi przede wszystkim, łazienka w stylu rustykalnym kojarzy się z drewnem, kamieniem, cegłą. Na zdjęciu masz przykład zastosowania cegły na ścianie. Moim zdaniem super to wygląda. Co do wanny i prysznica to najpierw podejmij decyzję w czym wolisz się kąpać. A potem wybierz taki model, który wpasuje się w cały wystrój łazienki.
No i zastanów się czy np nie wygodniej by było skorzystać z jakiegoś gotowego projektu/projektanta ;)

monthly_2017_06/lazienka-w-stylu-rustykalnym_58709.jpg

Odnośnik do komentarza

marietta80
Nie, to nie moja. zdjęcie jest zapożyczone z poradnika sklepu Łazienka Plus. Wejdź sobie na ich stronę i poszukaj. tam ogólnie można znaleźć mnóstwo inspiracji łazienkowych.

Potwierdzam, że warto tam zajrzeć.
I tak mi się jeszcze nasunęło, że istotne są kolory. Łazienka w stylu rustykalnym to przede wszystkim biel, brąz, rudy.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zastanawialam sie ostatnio właśnie nad zaprojektowaniem dla siebie łazienki w stylu rustykalnym. Od razu zaznacze, ze tapeta nie wchodzi w grę poniewaz jest to jednak łazienka i wolałabym aby była praktyczna, a nie tylko ładna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...