Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Dzielne mamuśki jesteście zajmując się mimo skurczy i brzuchów malymi urwisami ;) Ja też nadal biorę Mg, nospe już doraźnie. Tylko mnie zmartwilyscie tymi ruchami, ja ostatnio mało czuje, te 10 na dzien mam, ale ogólnie raczej ok północy coś się pokręci i tyle. Chyba leniwe dziecko mam, ale na pewno delikatne, bo nigdy mnie mocno nie kopnęła ;)
Mona ja na 20-21, to w okolicy będziemy!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
Wychodzi na to, że sporo nas jednak na koniec marca :) ja 26 marzec. Jutro 36 tyg równo i zostaje równo 4 tygodnie do terminu :) ale z tego co piszecie to Catarisa i Karolinatr raczej szybciej się rozpakuja :) a skoro Wam za tydzień ściągają pessar to znaczy że już będzie bezpiecznie, więc i ja przyjmuje, że oby jeszcze tydzień wytrzymać choć lepiej żeby dwa tygodnie :)
Moje dziecko było też ostatnio leniwe, ale to chyba dlatego, że ja intensywniej żyje, bo wzięło mnie na różne porządki. A dziś trochę poodpoczywalam i dziecko dokazuje.
Uznałam, że czas ściągnąć obraczke i jestem przerażona, bo się nie udało :( mydłem, olejem i nic! Mam nadzieję, że jutro mi się uda...

Est, zdrowia życzę, trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Est cieszę się że już się lepiej czujesz :)
Cysia ja mam termin na 6 marca, ale coś mi się wydaje że przenoszę. Nie wiem, jakoś sobie tego nie wyobrażam jak to się zacznie. Trochę nie mogę już się doczekać :p
Najgorsze że nic się nie zapowiada. Nie mam skurczy ani nic. Wszystko na spokojnie.
Floraldrop ja musiałam zdjąć obrączkę w 5 miesiącu ciąży już bo cisnęła mnie. A teraz w ogóle już nie wejdzie. Musisz próbować jeszcze z tym mydlen ;p

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

azol czyli Twoja pociecha ma swoje stałe pory do gimnastyki a resztę przesypia. Prawdopodobnie będzie spokojnym dzieckiem. Moje starsze szczęście tak mi w ciąży dokazywalo ze az poplakiwalam. Mówiono, ze bedzie zywiolowy i jest. Nie usiedzi. Druga pociecha to samo, no moze troszkę lagodniejsza dla mamusi. Jaka bedzie, zobaczymy.
metrszescdziesiat ja mam rodzic zaraz po 10 marca. Dzidzia byla niewielka, nie wiem jaka jest teraz. U mnie ze skurczami roznie niby są, pozniej długo nie ma. Dzis w nocy byly kilka min.pochodzilam z dwie min.i przeszly. Najbardziej boli kręgosłup i prawa pachwina. Szczerze też sie boję przenoszenia, malowodzia, smolki itd. W pierwszej ciąży nie mialam w ogóle oznak nadchodzącego porodu.
ForaIDrop dzieki za przypomnienie o sciagnieciu obrączki, właśnie to uczyniłam ☺
est jak sie czujesz. Zatrucie poszło w zapomnienie ?
jagodowa, Hanka co tam u Was Mamusie ? ☺

http://fajnamama.pl/suwaczki/qgc2wrv.png

Odnośnik do komentarza

Azol w naszym terminie jest jeszcze savana :-) mnie tez ściągają pessara albo 08.03 albo 15.03 ciekawa jestem jak to będzie wszystko po ściągnięciu wygladalo:-) dzisiaj rano maz wszedł do sypialni i mówi do mnie ze w czwartek juz marzec i niedługo z nami będzie mały :-) i przerażony hehhe :-) metrsześćdziesiąt mam nadzieje ze u Ciebie zacznie się wszystko w terminie bo jakkos ja wolał bym nie przenosić i Tobie tez tego zycze. Niby wszędzie piszą ze nic się nie dzieje ale ja jakoś bym nie chciała. Est dla Ciebie to tylko lekkostrawna dieta i musisz się wzmocnić maksymalnie tymi elektrokitani. Wykonczylo Ci pewnie organizm to zatrucie, jak się czujesz? My tu juz mamy kilka mamusiek z nowo narodzonymi dziećmi a wogole się nie odzywają :-) dsjcid znać co słychać i jakieś zdjęcia :-)

Odnośnik do komentarza

A tak bałam się że sama zostanę na koniec:) mnie też niesamowicie przeraża fakt że już za chwilę marzec zdecydowanie za szybko leci ten czas :(
Dzisiaj od rana fatalnie się czuje ciśnienie dziwnie niskie a puls wysoki dobrze ze mam wizytę, za kilka dni ktg, torby spakowane no i generalnie czekam:) mała za to od kilku dni baaardzo aktywna chyba bidulka już nie ma miejsca...

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! U mnie noce kiepskie, bo starszak sie duzo budzi i chodze jak zombie. Nie wiem skad wezme sily jak przyjdzie dzien porodu:(
Nowe Mamy to sie nie odzywaja, bo pewnie czasu im brak. Sama pamietam, jak przyszedl na swiat moj synek to juz zupelnie inna rzeczywistosc, pieluchy, karmienie, niespanie czesto. Czasem przy porodzie cos pojdzie nie tak jak bysmy chcialy i zaczynaja sie zmartwienia, szukanie specjalistow. Generalnie roznie bywa.
Ja jestem spakowana w duza walizke i torbe mala. W malej torbie mam rzeczy na sale porodowa, a duza to juz rzeczy na pobyt w szpitalu ogolnie. Ja musze zabrac wszystkie rzeczy higieniczne, wiec duzo miejsca to zajmuje.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ,gratulacje dla rozpakowanych mamusiek ,a tym.w dwupaku duzo wytrwalosci na tej ostatniej prostej ktora jest moim zdaniem najtrudniejszym okresem ciazy.Codziennie staram sie czytac forum ,i czekam na nowe wiesci ,moj Mikołaj w sobote skonczyl juz dwa tygodnie nadal duzo spi i jest grzeczniutki:))wiec mam czas na wszystko ,jesteśmy juz tylko na piersi a maly zaczol ladnie przybierac na wadze.Buziaki dla wszystkich forumowych cioc:)

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65662.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ,gratulacje dla rozpakowanych mamusiek ,a tym.w dwupaku duzo wytrwalosci na tej ostatniej prostej ktora jest moim zdaniem najtrudniejszym okresem ciazy.Codziennie staram sie czytac forum ,i czekam na nowe wiesci ,moj Mikołaj w sobote skonczyl juz dwa tygodnie nadal duzo spi i jest grzeczniutki:))wiec mam czas na wszystko ,jesteśmy juz tylko na piersi a maly zaczol ladnie przybierac na wadze.Buziaki dla wszystkich forumowych cioc:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza

Witam po weekendzie :)

U nas czas jakby zatrzymal sie w miejscu. Od tygodnia prawie wcale nie wychodze z domu, tyle co do pobliskiego sklepu. Corka ma ferie, ale jest chora wiec robie generalne porzadki, rozpakowalam ostatnie kartony z przeprowadzki, spakowalam torbe do szpitala. Generalnie juz sie nie oszczedzam. Mimo to nie widze oznak zblizajacego sie porodu. Skurczy nie odczuwam, nic mnie nie boli, waga zamiast stanac w miejscu gwaltownie poszla w gore. Przytylam w tempie ekspresowym: 3kg w 3tyg bo niestety duzo gotuje i jedzenia tez sobie nie odmawiam. Teraz mam 15kg na plusie.

Do szpitala biore sredniej wielkosci walizke. Mala walizeczke z ubrankami na wyjscie zostawiam w domu.

Dziewczyny, a co pakujecie do tej torby na porod? Chyba niewiele nam potrzeba?

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, czytam Was na bieżąco i trzymam za Was mocno kciuki! A rozpakowanym mamusiom serdecznie gratuluję! Ja w końcu mam Synka przy sobie, laktacja się rozkrecila, ściągam pokarm ale przystawiam też Małego żeby przejść całkowicie na pierś. Położne są bardzo pomocne i miłe, z chęcią pomagają. Ale najszczesliwsza już będę jak wyjdziemy do domu:)

https://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3bp4yb7sh.png

Odnośnik do komentarza

mona ja tego nie wycinalam orzyvstarszym. jemu nie przrszkadzalo. teraz nic nie wycinalam zobacze czy bedzoe malemu przeszkadzalo. ale jak juz to na równo nozyczkami .

ja dzis ogarnelam w sypialni i ledwo zyje.

dziewczyny czy wy do samego porodu jestescie same w domu czy jak? mi zistalo jeszcze 4 tygodnie a maz bierze urlop dopiero na dwa ostatnie. boje sie ze sie zacznie i bede sama a co gorsza ze starszakiem

Odnośnik do komentarza

Termin na niedziele. Właśnie wróciłam z wizyty, na ktg jakieś 2 delikatne skurcze. Lekarz zbadał szyjkę i ponoć zamknięta i twarda, coś tam zaczął trochę ja rozmasowywać (średnio przyjemne). Zauważyłam ze na wkładce pojawiła się bordowa plamka, pewnie coś tam podaznil. Jeśli nie urodzę w niedziele to mam zgłosić się we wtorek do niego na dyżur do szpitala i zobaczymy czy coś się dzieje. Myslalam ze coś jednak ruszyło...
Z dziwnych rzeczy to to ze termin tuż tuż a ja w ogole się nie stresuje, totalny chill :D myslalam ze pare dni przed będę panikować i ciagle myśleć o porodzie a tu odwrotnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...