Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Ucina mi mega długi tekst. Próbuje.
W maju bedzie miał 3 lata nadal mega energiczny. Ur.sie przez cc. Chcialam sn nie udalo się i tu do Melliski, tez pragnelam porodu naturalnego przygotowania, pompki epino odpoeiednik anabell (czy jak to sie tam nazywa) żel położniczy Natalis w pogotowiu. Porod w obecnosci męża zaplanowany. Obrazy dziecka na piersi zaraz po..wszechobecne. A tu no masz, nie dość że szyjka się nie skraca, skurczy ni ma, oxy nie dziala. To na dodatek wpada lekarz i oznajmia tętno dziecku spada operyjemy. A po kilkunstu min.bylam już na stole operacyjnym. Wracajac do Syncia zdrowy, mega towarzyski, upierdliwy do bólu, uparty, rozkoszny najukochanszy chłopczyk. Przyszedl na swiat ok.38 tyg. 2650 wagi i 49 cm. Teraz typowy sredniaczek

Odnośnik do komentarza

melisska najważniejsze że jutro będziecie już razem widocznie tak miało być i nie możesz mieć wyrzutów sumienia właśnie tak to jest z porodem że planować sobie można a w praktyce wychodzi całkiem inaczej... Ja miałam bardzi podobnie i stwierdzono po prostu ze moja szyjka jest taka patologiczna nie reagująca w ogóle na próby jej rozwarcia... Trzymam za Was kciuki!

Odebrałam pieluszki z rosmana mogę rodzic ;) ale ogólnie jestem jaka taka bez energii wczoraj już widziałam siebie na IP bo skurcze mega bolące ale poszłam spać i ustaly :) jeszcze jedno prasowanie i leżeee do terminu cc :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Obecna ciąża inna. Bardziej dokuczliwa. Od 28 tyg.dolegliwosci bólowe. Niemiłosierne napieranie na kanał rodny. Myślałam że nie donosze. Bralam przez miesiac dupahston i miałam brac Luteine dopochwowo, nie brałam bałam się infekcji. Chciałabym bym rodzic sn, nie wiem jak będzie. Jeden lekarz mówi " oby sie pani udało naturalnie". Drugi mówi " ze nie wiadomo jak będzie, pierwsze cc, mała miednica, niski wzrost, i chory kregoslup" to niby kwalifikuje sie do cc. W czwartek mam ortopede w sprawie kręgosłupa. Zobaczymy co powie.

Odnośnik do komentarza

Melisska dzięki, ale ja do szpitala idę jutro a cc w czwartek. Bardzo trzymam za Was kciuki! Już jutro będziecie razem. Ja Cię pewnie męczyć nie będą więc nabieraj sił przed jutrem :)

Savana mnie co noc męczą regularne skurcze tak co 10 minut u trwaga tak przez dwie - trzy godziny. Toczę z nimi walkę :P że względu na synka wolałabym nie jechać do szpitala w nocy. Pod telefonem czuwa moja siostra, jeśli w nocy będziemy musieli jechać do szpitala to dzwonię po nią i przychodzi do nas. Mieszka ok 200 m od nas. Ale wolałabym tego uniknąć. Dlatego tak robie co mogę by je wyciszyć, ciepły (nie gorący!) prysznic i się modlę :P no jeszcze dziś i noc. W szpitalu niech się dzieje już co chce :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak Wy odczuwacie skurcze ??? Jak mam klucia w szyjce macicy, to tyle. W nocy o tej samej porze po 22 kiedy się kładę po całym dniu dostaje bol, ucisk w okolicy kanalu rodnego ściskam nogi i mam wrazenie ze rodze. Po jakim czasie puszcza i nie wraca. W ciagu dnia musze sie wolno poruszac bo mam jakby parcie na krocze. Brzuch mam twardy juz od dawien dawna z racji braku polegiwania.

Odnośnik do komentarza

KarolinaTr ja mam roszczep kręgosłupa w odcinku krzyżowy. Dodatkowo dwie poboczne choroby. Ginekolog powiedział, że może być ciężko bo już od dawna nie moge sie podniesc z siadu czy lezenia po około kilku, kilkunastu minutach odpoczynku, chwyta mnie paralizujacy ból i chce mi sie płakać z bezsilnosci. Dla tego mam konsultacje u ortopedy w czwartek. Zobaczę co powie.

Odnośnik do komentarza

Oj to rzeczywiscie sie zaczyna! Jagodowa z Savanna w konkury!

Mona ja bardzo spokojnie przezylam weekend dzisiaj bylam na ktg.Przed zjadlam 2 paczki z czekolada.Maly fikal ale mialam jeden maly skurcz ktorego nawet nie czulam... polozna byla zdziwiona bo mowila ze maly jest juz bardzo bardzo nisko i brzuch mam nisko a surczow niet!
Tak wyglada moje ktg z rana.Ktos sie zna?

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65511.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/drtimvu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qocx3hq.png

Odnośnik do komentarza

Marcoweczka jagodowa z melisska na placu boju w tym tyg ja mam jeszcze równy miesiąc o obym dotrwala...

mona wizytę mam w pon to się może czegoś dowiem bo samopoczucie różnie skurcze są i pewnie będzie ich jeszcze więcej już nie mogę dłużej chodzić bo wtedy klucia w kroczu i tak w kółko najlepiej jak leżę pod warunkiem że mała nie wlazi pod zebra :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Savana daj spokój z oknami :-) umyjemy sobie w maju :-) moje tez straszą ale co tam mam gdzieś :-) wow Marcoweczka jaki skurcz potężny :-) ja juz chyba czekam na te skurcze :-) i na malego :-) niedlugo wszystkie bedziemy tu wrzucaly fotki z naszymi dziecmi :-) hihihi duort :-) własnie zjadlsm gigantyczny obiad i pekam w szwach :-)

Odnośnik do komentarza

jagodowa ale Ci dobrze, ja się już tak denerwuje, podobno drugie dziecko sie szybciej rodzi a ja termin cc mam za dwa tygodnie, a w tym tygodniu mój lekarz na urlopie:(
ja już wszystko zrobiła, przygotowałam łóżeczko, ubranka wyprane wyprasowane, torba spakowana, chciałam jeszcze wyprac firanki, ale teraz córka się rozchorowała no i tak latam koło niej, i ani poleżeć nie idzie...
A bóle mam takie kłucie dołem brzucha i tak się się strasznie ta moja mała rozpycha po bokach, dzis rano to ani na jednym ani na drugim boku nie dała polezeć i musialam wstać

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3lbets6na2v1h.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczęta :) oj była tu ostatnio cisza była, cały czas podgladalam:). Ostatnio wzięło mnie na porządkowanie różnych rzeczy, pranie itp i czasem wieczorem jestem już tak nakrecona, że nie mogę zasnąć. Gin na ostatniej wizycie nic nie mówiła, że jest coś nie tak, więc staram się funkcjonować normalnie byle nie przesadzać. Okna myje stopniowo etapami po troszku, po jednym lub dwa. W tym tygodniu nie, mrozik trzyma, więc czekam na plusowe :)
Nie raz pisalyscie o kluciu w pochwie. I ja doświadczać tego zaczęłam. Do tego pytam męża codziennie czy na pewno brzuch mi nie opadł :D obawiam się tego, bo byłoby to chyba za wcześnie? Dziś 35t1d.

Melliska, Jagodowa - trzymajcie się mocno, czekamy na zdjęcia :)

Cysia, witaj :)

Karolinatr, kuruj się, żeby wydobrzec. Choroba w ciąży jest okropna a najgorszy kaszel chyba...

Marcoweczka, Ty widzisz to że brzuch Ci opadł czy to tylko opinia położnej?

Odnośnik do komentarza

Jagodowa, dzięki :) w sumie nie sprawdzałam tak wcześniej, więc nie mam do czego porównać... I z jednej strony jak siedzę to czuję brzuch pod biustem, ale czuję też, że mi tak leży na nogach. Nie wiem... Może to kwestia tego, że jeszcze mi urósł ostatnio.

Olunia, ja też nigdy ktg nie miałam. Tylko tak czytam, że dziewczyny mają często a u mnie nikt nic nie wspomina nawet. Jak chodziłam na NFZ to było za wcześnie na ktg a teraz chodzę prywatnie i na razie nie było o tym mowy :( a na HIV miałam tylko raz na początku i tyle.

Odnośnik do komentarza

Melliska, Jagodowa super że już lada chwila i maluszki będą z Wami :)
Ja też już bym chciała żeby Mikołaj u nas zagościł :) wczoraj byliśmy na wizycie ale jak narazie nic nie wskazuje aby poród miał się rozpocząć, na ktg skurcze znikome, a młody waży już 3153 g :)

Cysia, witamy :)

Olunia nam lekarz kazał robić ktg bo mamy to w cenie wizyty a zawsze to takie dodatkowe badanie :)

Dziewczyny ostatnio pokazywałyście swoje kąciki dla dzieci to Wam pozazdrościłam i pogoniłam męża, w weekend też już skończyliśmy kącik dla małego :) a w załączniku chwalę się kącikiem i fotką Mikołaja :p

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65513.jpg

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65514.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bcbxmaun0bc2g.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...