Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Undefined ooo, moja ulubiona kolyska :D Gleboka jest. Wyglada na bezpieczniejsza i bardziej przewiewna niz gondola w wozku.
karolinatr Hanka mam nadzieje, ze dzisiejsze wiesci beda dla was pomyslne.
Marcoweczka u mnie rowniez brak miejsca na komode laczona z przewijakiem. Nie wyobrazam sobie tez jak moglabym przewijac chlopczyka na kanapie (biedna kanapa :p). Przewijak kojarzy mi sie z nocnikiem, wiec chyba jednak postawie na nowy. Przejrze sobie te twoje stronki i rozejrze sie jeszcze w supermarketach.
Han talent do szycia to ty masz. Kolory tez mi sie bardzo podobaja. Moja rada: szyj jak najwiecej :)
Metrszescdziesiat ciaze podejrzewalam wczesniej, ale jak mowilam siostrze ze chce mi sie wymiotowac to ona na to, ze jej tez :p Dopiero jak piersi zaczely mi "puchnac" i staly sie obolale to bylam prawie pewna, ale z testowaniem czekalam az wszyscy goscie sobie pojada i bede sama z mezem. I tak zeszlo.
Co do energii to tez mam nadzieje, ze jeszcze mi jej na troche starczy. Przede mna urzadzanie pokoiku dla Filipa, zabawa z praniem i prasowaniem ubranek, a na koniec, taaadaaam, wisienka na torcie, spotkanie z wymarzonym synkiem :D

Spokojnej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Hanka to my chyba mamy termin tak samo bo ja tez w sobotę 34 TC :-) wspolczuje Ci tego stresu z lezeniem w szpitalu bo jednak to szpital ale spójrz z drugiej strony jestes pod najlepsza opieka i cokolwiek by się stało nie bedziesz się stresowac bo jesteś pod ich nosem :-) karolinatr daj znać jak tam po wizycie ja tez mam dzisiaj przed 19:00 i juz przebieram nóżkami :-) mam nadzieje ze moja szyjka się wydłużyła a jak nie to chyba chciałabym iść do szpitala bo te ostatnie skurcze mnie przerazily :-(( Han jestem zauroczona ubrankiem:-) niestety nie mam takiego talentu i mogę jedynie kliknąć na aliexpress ze cce kupić takie gotowe hihihi :-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Widzę dzieje się :p ja jestem przerażona już coraz bliżej a nie wszystko gotowe :o masakra :(
Metrszesdziesiat ja też ost jestem śpiącą jak w 1 tr kimam w ciągu dnia a w nocy spać mi się nie chce,codziennie do / w nocy oglądam tv..
Hanka 3 mam kciuki żebyś jeszcze troszkę wytrzymała
Lidi ja przewijak na łóżeczko kupiłam usztywniany przez allegro, zresztą jak wszystko prawie :p

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie:)
Catarisa, i co z Toba? Masz juz ten pessar?
Hanka, trzymajcie się jeszcze troszeczkę.
Karolina, najważniejsze ze wszystko zamknięte a czop jak chce to niech sobie odchodzi;)
Byleby skurczy nie bylo i wcześniejszego porodu.
Undefined, piekna ta kolyska. Ja tez marze o wcześniejszym porodzie ale i o tym by sie zaczął sam. A tu mimo potwornych boli w pachwinach i krzyzu oraz okrutnego zmęczenia nic sie nie zapowiada. Chodzę juz w rozkroku i z prędkością ślimaka. Młody mniej aktywny ale mysle ze do poniedziałku nie urodzę i trzeba bedzie walczyć z oxytocyna:|
Jedyne pocieszenie ze juz tylko 5 dni i przywitam synusia:-)

Odnośnik do komentarza

Hanka moja koleżanka urodziła synka jakieś dwa tygodnie temu, w 34tc i synek jest zdrowiutki. Także nie martw się!

Wy tak o przewijakach, a ja nie kupiłam żadnego :P tak sobie wymyśliłam że będziemy przewijać na łóżku naszym z podkładem takim nie przemakalnym. Nie wiem jak to się sprawdzi.

Melliska może jeszcze coś w weekend ruszy :) a nawet jeśli nie, to napewno dasz radę, ta myśl że będziesz niedługo miała już swoje dzieciątko przy sobie napewno Ci dużo pomoże

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, dziękuję Wam za tyle ciepłych słów, byłam dzisiaj na badaniach, sytuacja jest na razie ok. Mimo, że wody odchodzą to jest ich jeszcze sporo, maluszek rośnie, tętno ma cały czas sprawdzane, ruchy czuję. Rozwarcia nie mam, szyjka ok.1,5 cm więc oby jak najdłużej wytrzymać. No chyba że akcja sama się zacznie.

https://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3bp4yb7sh.png

Odnośnik do komentarza

Hanka - super! Niech Twoj Maluszek jak najdłużej trzyma się Mamy:)
Metrszescdziesiat - przewijak akurat dla mnie byl/ bedzie b.wygodny. polozylam go na komodzie i nie musialam sie schylac nad maluszkiem, kregoslup nie bolał. Teraz jak starszak moj juz ma swoje zdanie na wiele tematow:) to przewijam Go na lozku w sypialni i moj kregoslup tego nie lubi, szczegolnie w ciazy;)

Odnośnik do komentarza

Hej :)
Hanka, trzymaj się! Oby jak najdłużej maluszek pobył w brzuszku.
Trzymam kciuki, żeby tym, które chcą, poród się zaczął, a tym, które nie chcą, żeby dzieciaczki się wstrzymały jeszcze :) ja bym chciała na początku marca urodzić :) byle nie po terminie :p
Widzę, że nie jestem sama z ciężką końcówką ;) coś mnie ostatnio nie oszczędza los - w piątek złapałam grypę żołądkową, całą noc z dwóch stron czyszczenie, masakra :/ sobota cała przeleżana, niby bez ekscesów, ale czułam się okropnie, dobrze, że miał się kto córą zająć, bo nie wiem, jakbym to ogarnęła. A niedziela już ok, także dosyć szybko przeszło. Ale za to od wieczora coś mnie łapie i jest coraz gorzej- katar, ból gardła, teraz czuję się osłabiona i głowa mnie trochę pobolewa... a za niedługo po córkę muszę jechać i jesteśmy same :( w ogóle w tym tygodniu mąż pracuje tak, że tylko ja się zajmuję córką, a też jest mi coraz ciężej, ciężko zmienić pozycję, często przy wstawaniu twardnieje brzuch, no ogólnie końcówka się kłania. Oby tylko mnie na dobre nie rozłożyło, bo nawet nie mam jak wyleżeć tego...
Co do przewijaka, to my korzystamy do tej pory, bo tak jest mega wygodnie ;) dziecko nie ucieka, nie trzeba się nachylać, mam nadzieję, że do odpieluchowania wytrzyma :D a swój kupiłam na allegro chyba za 35zł taki właśnie usztywniany.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Hanka, wspolczuje. Chyba kazda z nas ma zalamke na myśl ze trzeba zostawić dziecko w domu i iść do szpitala a u Ciebie dodatkowo troche to potrwa:( Ale nie lam sie. Będziemy sie tu wzajemnie wspierać.
Marcoweczka, przewijak mi sie sprawdził. Ale zawsze jak sie okaże ze jednak byś go chciała to mozesz jako prezent sobie zazyczyc:-)
Mnie okrutnie boli brzuch i mam biegunkę... Chyba skończę z tym ananasem bo to pewnie po nim...

Odnośnik do komentarza

Melliska ja tez mysle ze to moga byc objawy porodu.Zobaczymy jutro!
Undefined super ta kolyska! Tez chcialam ale nie mamy miejsca bo przewijak musimy miec na lozeczku a na kolysce byloby ciezko.

Lidi dobrze ktoras z dziewczyn podpowiada na allegro tez sa przewijaki sztywne.

Metrszesciesiat tak jak chyba Riri pisze.Przewijak wyzej oszczedza kregoslup.Zalezy jaki masz wzrost.Mam niska kolezanke i ona tylko na lozku bo dla niej idealnie .Ja by nie dala rady sie tyle schylac.Oboje z mezem jestesmy wysocy wiec i przewijak wysoko i lozeczko na kolkach i stelaz pod wanienke wysoki abysmy mieli komfortowo dla nas.
Jestem ciekawa ktora z nas pierwsza urodzi..choc jak to zwykle bywa natura wszystkie nas moze zaskoczyc!
Piszecie o zlym samopoczuciu...ja akurat sie czuje b.dobrze i z racji ze jestem juz w 37tc chodze z psem nawet na godzinne spacery.Jedyne co to "wscieklizna" ale to reakcja na strach przed porodem.Dobrze ze nie wiem kiedy...wg mnie to lepsze.
Dziewczyny a moze w ramach przypomnienia napiszemy znowu planowe daty porodow?
Ja mam na 1 marca.

http://fajnamama.pl/suwaczki/drtimvu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qocx3hq.png

Odnośnik do komentarza

Wy narzekacie na biegunki a ja mam problemy z wypróżnianiem..co kilka dni tylko i do tego mam wrażenie że nie do końca się załatwiam :(
Do tego mam spore upływy jak robiłam dzisiaj zupę i trochę postałam to czułam jak leca mi upływy, żolte i naprawdę ich sporo muszę aż zmieniać wkładkę,martwię się a dopiero we wtorek wizyta u lekarza :(
Nati ja też mam zgage ost codziennie i nie ważne co zjem,jakąś masakra :(

Kochane ja po ostatniej wizycie termin 27.03

Odnośnik do komentarza

Ja miałam przewijak dla małego i mi było nie wygodnie i przewijak sprzedałam i przebieralam mlodego na łóżku na pdkladzie, a zeby zapobiec ewntyalnemu obsiusianiu, mialam przygotowane wszystko wczesniej, typu pieluszka,chusteczki itp i wtedy przenosilam mlodego na łóżko i odrazu przebieralam zasłaniając siusiaka pieluszka:) tyle ze ja niska jestem i mi wygodniej bylo na łóżku.
Ja mam termin na 7 marca, ale lekarz mówił że równie dobrze może przyjść na świat w lutym:)

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...