Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak te skurcze rozpoznać? Ja czuje jak mały się kręci i rozpycha i strasznie rozpycha mi w lewej pachwinie nie wiem czy to źle czy dobrze. Dziewczyny w biedronxe są teraz kocyki takie cieple za 10zl!!!! Idźcie i szukajcie :-) udało mi się kupić jeszcze przed tym moim nakazanym lezeniem ehhh nudzi mnie to no ale cóż :-)

Odnośnik do komentarza

Oj dzieje się u Was dziewczyny, dzieje :) niedługo się zacznie, ciekawe która będzie pierwsza. A już jak widzę, niektóre mają gotowe wszystko albo prawie wszystko. Ja liczę, że wytrzymam jeszcze i nie urodze w ósmym miesiącu :) teraz w lutym już muszę coś ruszyć z tym wszystkim. Wczoraj zaczęłam sprzątać i już wieczorem czułam, że dość. Jak gdzieś idę to ledwo się tocze czasem. Nie sądziłam, że to tak ciężko będzie się ruszać z tym brzuszkiem.

Catarisa masz talent, chciałabym mieć smykalke, żeby robić takie rzeczy. Albo przynajmniej czasem coś uszyc prostego :))

Undefined, fajna kołyska, ale zwróciłam też uwagę, że bardzo ładną masz komode :))

A z moim duomoxem skończyło się tak, że najpierw przestraszylam się śluzu (tego jaki był) i kupiłam ten lek. Ale go nie zazylam. Dodzwonilam się do lekarki (tej, do której będę teraz chodzić) i powiedziała, że ok, ale ona by mi przepisala antybiotyk dopochwowy jeśli chce. No to pojechałam po te receptę. I znowu schody, bo lek robiony ma być a okazało się, że główny składnik jest niedostępny dla aptek. Postarali się mimo to i skądś tam uda się go ściągnąć i będą robić te globulki dla mnie. Mimo ceny :( zdecydowałam się. Muszę to wreszcie wyleczyć dla dziecka...

Riri, chyba Ty pisałaś o tej położnej. Jeśli Cię denerwuje - zmień. Do mnie przychodziła jedna fajna - ale zakończyła pracę jako środowiskowa. Trafiłam potem na taką, co działała mi na nerwy. Sporo mnie w niej denerwowalo. Brak organizacji, niedotrzymanie słowa, powtarzała się strasznie, jakieś takie wrażenie miałam, że jest niedouczona i strasznie próbowała mi wbić w głowę jej poglądy. Dotąd mi coś gadala aż jej dla spokoju przytaknelam i wtedy dawała sobie spokój. No i co? Nie lubię takich sytuacji, ale pomyślałam, że muszę walczyć o siebie i swój komfort. Zmieniłam ją. Riri, zastanów się, jeśli chcesz - spotkaj się z nią jeszcze raz i zobaczysz. Jak będzie Cię denerwować to jeszcze przez nią może się zatrzymać poród bo nie będzie Ci dawała poczucia bezpieczeństwa. A przecież ma dostać za to kasę.

Odnośnik do komentarza

Karolinatr ja też miewam skurcze brzuch twardy jak kamień bóle okresowe coraz częściej i mala mam wrażenie że jest tak nisko jak nie wiem, jeszcze z 2 tyg niech siedzi potem moze wychodzić ;) brat już sie doczekać nie moze codziennie pyta kiedy jego mala siostra sie urodzi :p

Floral dzięki komoda i szafa to zestaw sypialniany z Agaty meble, szafa bardzo pojemna.

monthly_2018_02/marcoweczki-2018_65040.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Hello dziewczyny, rzeczywiscie duzo sie u Was dzieje...
Azol, a jak Twoje zatoki? Bo ja mam maga zapchane i tez chrapie hehe.
Riri, ja tez nie wiem jak bedzie ze wspolnym pordem Bo nie wiadomo czy bedzie mial kto zostac z mloda.
Est, u mnie tez chlopak wiec roz odpada:|
Savana, mi dzis lekarka polecila scorbolamid kids hot moze sprobuj tez. Powiedziala ze swojej force w ciazy kazala pic na przeziebisnie, katar, kaszel...
Floral, ja tez bym chyba wybrala Te globulki, jednak zawsze to kop w zoladek I jelita taki antybiotyk. Jak jest alternatywa to dobrze skorzystac.
Karolinatr, moze Nie bedzie tak zle I wytrzumasz do konca. Zycze Ci tego:)
Ja dzis mialam wizyte i mlody Oki, wazy 3600 ale ze wzgledu na moja nerke( macica uciska na moczowod imam duzy zastoj) to jesli nie urodze do 10 dni to 12 mam miec indukcje. Wiec mi zostalo max 10-11 dni i bede tulic maluszka:)
Lozeczko w przyszlym tyg rozloze I niech juz czeka na lokatora:)

Odnośnik do komentarza

Karolinatr, to mi wymyśliła lek za około 100zł :( też 10 globulek. Być może z NFZ wyszło by taniej a to już teraz prywatny gabinet no i cóż. Płacz i płać.

Undefined, też mam niedaleko Agate meble, ale chyba teraz nie szukamy już szafy... Szkoda w sumie :) a mogę zapytać ile ta komoda kosztowała?

W ogóle mi też dziś mąż powiedział, że chrapię :D ale miałam dziurkę w nosie zatkana to może dlatego :) normalnie to ja go szturam żeby się przekrecil na bok :)

Odnośnik do komentarza

melisska rzeczywiście skład wydaje się całkiem bezpieczny spróbuję bo może być tylko gorzej bardzo boję się o maluszka kiedy kaszle mam wrażenie że zaraz wody się poleja :(
Wow czyli na pewno będziesz pierwsza :) a ten zastój ustąpi odrazu po porodzie?
Undefined moja córka też już prawie każdego dnia każe mi rodzic ale też widzę że to przeżywa na swój sposób np pyta się gdzie ona wtedy będzie czy będzie krew albo czy tatuś będzie trzymał mnie za główkę :) mówi też że będzie wyjmowala dzidzie z łóżeczka :O

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

undefined u mnie to Chyba by się przydało, wiem po mojej rodzinie ( z doświadczenia) nagle wszyscy będą chcieli przyjść a mam spora rodzinkę ..współczuję innym pacjentkom..moja siostra miała sama sale a i tak pielęgniarki jej zwracały uwagę że u niej się drzwi nie zamykają i ciągle ktoś się kręci hehe:p
FloralDrop na tak samo po schodach w domu to ciężko już mi się wchodzi, siedzieć długo przy stole też ciężko, więc dlatego zaczęłam Już na maxa szykować bo im dłużej będę zwlekać tym chyba gorzej będzie :( chodzenie po sklepu już mnie męczy nawet i tylko popycham tego mojego męża żeby szedł do kasy :p
Melliska 10 dni :o Ale super!!
Catrisa dzidzia się rusza i ktg na pewno nie łapie nie denerwuj się! U nas w przychodni położna co rusz musi poprawiać dziewczynom bo się dzieciaczki ruszają i uciekają :)
Moj młody kopie mnie mocno że zapominam o tej pepowinie , kręci się ale nie czuję się jeszcze gotowa na poród,niby skurcze łapia( Jak sprzątam albo pranie wyciągam) ale nie Az tak żebym czuła się gotowa..ja i tak mam termin z Was najpóźniej :p
Dzisiaj przyszedł mi rogal do karmienia,katarek do odkurzacza i 5 pieluch flanelowych.
Dziewczyny jak myślicie dalej sobie aplikować clotrimazol?
Jaki kupiliście materac bo mam zamiar zamówić a na necie opinie różne,mąż się boi robaków i twierdzi że zwykły piankowy( teściowa mówi to samo)...

Odnośnik do komentarza

Catarisa, trzymaj się! Z tego co piszesz to personel zareagował na te pomiary czyli wychodzą źle? Daj znać. I trzymaj się!!

Rosebelle, te robaki to mogą być, ale w wypełnieniu z gryki. Piankowy cały to trzeba też uważać, żeby nie kupić zbyt miękkiego. Jednak lepiej dla kręgosłupa dziecka, żeby nie było za miękko przez pierwszy rok czy jakoś tak. Tak jak melliska pisze- lateksowy jest ok, bardzo dobry, najlepiej sztuczny lateks. Ja mam kokosowy po obu stronach, nie ukrywam, że o lateksie też myślałam, ale kokos był tańszy a wg mnie też się sprawdzi no i tak stanęło na tym kokosie :)

Undefined, dzięki za informacje. Jak będę kiedyś w agacie to się rozejrze. Choć jeździć tam to ryzykowne bo tyle pięknych rzeczy że tylko by się chciało kupować ;)

Odnośnik do komentarza

Skurcze są mocne i co raz bardziej regularne. Dostałam zastrzyk sterydy na rozwijanie pęcherzyków płucnych nie wypuszczą mnie nawet w niedzielę bo jeszcze przez dwa kolejne dni mam go dostawać.
Mam nadzieję , że te skurcze uda im się wyciszyć bo nie wyobrażam sobie leżeć tu do 37 tc że względu na moją córeczkę w domu.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nie dziwie Ci sie nic a nic. Co innego jak to pierwsze dziecko a co innego jak wiesz ze malutka teskni. Ale Ta czy siak dobrze ze jestes w szpitalu. Sterydy pomoga w razie szybszego rozwiazania, ktorego nie zycze. Niech Oliwia rosnie w brzuszku zdrowo.
Ja od dzis jej ananasa, latam po schodach i sex 2x dziennie. Moze sie uda urodzic nim mnie na indukcje wezma.

Odnośnik do komentarza

Catarisa nie znam się na takich rzeczach, ale są szanse ze Cię wypuszcza po tym jak podadzą sterydy? Czy musisz już zostać w szpitalu pod kontrolą?
Melisska zazdroszczę że u Was już tuż tuż i maluszek będzie z Wami. A dlaczego ananas?
Mi został jeszcze miesiąc i szczerze mówiąc dłuży mi się strasznie. Chciałabym żeby już było po wszystkim i żeby dzieciątko było zdrowe. Bardzo się o to boje..
U mnie łóżeczko stoi już od miesiąca pościelone i przykryte folia. W weekend będziemy z mężem sprzątać mieszkanie porządnie. Okna trzeba umyć :D

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1ydqk3vuoznslg.png

Odnośnik do komentarza

Catarisa wow skurcze sa już wysokie, ja przed wizytami mam ktg i skurcze sa na poziomie 20 wiec jest u Ciebie coś się dzieje na pewno. Ale moze się uda wyciszyć, dobrze ze dostałaś sterydy. A na kiedy masz termin?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...