Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Kasieka122 właśnie, szukaliscie przyczyn dlaczego się nie udało?
My z kolei zdecydowaliśmy się na operację w prywatnej klinice na tego guza bo nie chcemy czekać do lipca. Tym samym odbędzie się ona w kwietniu i jak wszystko pójdzie ok to zaraz potem wracamy do gry ;-)
Alexiss wczoraj byłam u innego gin i powiedział że nie mam żadnej nadzerki??

Odnośnik do komentarza

Aniajg2 ja jestem z tych drążących temat, uważam, że musi być jakiś powód. Może czasem mnie to gubi bo doszukuje się ciągle drugiego dna tak że aż głowa boli ;) tak sobie myślę... wiem że lekarz mówi że progesteron masz dobry, ale moze mógłby być wyższy, może się nie znam ale może by pobrać duphaston zapobiegawczo? Na pewno by Ci nie zaszkodził a czemu by nie spróbować dopomóc losowi. Nie wiem też jaki jest Twój gin, moja to mi zapisuje co chce, chce badania hormonów to zapisuje, ostatnio nawet ovitrelle mi zapisala bo ja poprosiłam no i leży w lodówce i czeka nie wiadomo na co bo ta torbiel się przypałętala i pokrzyzowala mi szyki :)

Odnośnik do komentarza

ania to daj koniecznie znac po wizycie ;)

ja zaraz po świętach 3.04 idę do gina, czekam jeszcze na wyniki przeciwciał

poza tym mąż mi sie pochorował, smarka, kaszle, ech, wiec pewnie cykl stracony, bo on z tych, co się do niczego nie nadają jak ma lekki katarek :P poza tym nie chcę się zarazić :/

a co u reszty, Majka ?
Bibs, Kasieka co u was?

http://lbyf.lilypie.com/80nJp1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty. Ja mam do @ 9 dni wiec jeszcze sporo czasu. Nie nastawiam się za bardzo bo przytulanek nie było za wiele, po hsg krwawiłam potem plamiłam.....no nic mam teraz pare innych spraw na głowie to na nich się skupiam...a lekarzy narazie odpuszczam bo skoro wszystko oki to poprószy będziemy starać się dalej...

Odnośnik do komentarza

U mnie bez zmian, ja z kolei czekam na operację. Jestem ciekawa jaki mam bajzel w brzuchu, bo już kiedyś miałam 2 operacje w tym jedną laparotomie. Lekarz obawia się zrostow, poza tym ponoć mam jeszcze zrosniete jajniki, tzn jeden przy drugim. No więc czekam co to będzie.

Dawajcie znać dziewuszki jak tam po badaniach. :)

Odnośnik do komentarza

Aniajg2 to raczej nie jest rozmiar torbieli bo dość duże by to było, tym bardziej że lekarz powiedział, że się powinna wchłonąć.
Kamagotka witaj w gronie starających z problemami ;). Czy to, że chwytasz się wszystkiego znaczy, że się przebadałaś, hormony itp.? Ja o Ovarinie niestety nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Hej

ania
ja mialam torbiel krwotoczną w styczniu i sama sie wchlonela po @, to jest po prostu niepękniety pecherzyk, nie ma sie co przejmować,
ale ze swojego doswiadczenia polecam ci zrobic krzywą cukrowa- glukoza i insuline po obciazeniu, bo czesto za niepekajace pecherzyki odpowiadaja problemy z cukrem, u mnie glukoza ok, ale insulina troche szwankuje :/ a jak pecherzyk nie pekl raz, moze i kolejny raz nie byc owulacji.

ja dzis miałam miec wizyte, ale musiałam odwolac :( bo glupia sie umowilam w czasie pracy, a akurat bede miec wazne spotkanie i lipa, ech no trudno :(

kamagotka witamy ;)

http://lbyf.lilypie.com/80nJp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...