Skocz do zawartości
Forum

Problemy przy zajściu w drugą ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Aniajg2 trzymam mocno kciuki za Twoja druga kreskę :) Idzie wiosna, musi się w końcu udać.
Za to moja sytuacja jest skomplikowana, przez miesiąc wyrosło mi coś na jajniku i muszę mieć operacje. Z jednej strony niby lepiej to najpierw usunąć przed staraniami, ale z drugiej strony mam czekać 4 miesiące na zabieg, długo by pisać. Zaryzykowalismy i próbujemy, na nasze ryzyko. Zresztą raczej mniejsze szanse, że w tym stanie coś zaskoczy. Nie będę bezczynnie czekać, bo z tych 4 mc zrobi się pewnie 8 a lat nie ubywa. Powodzenia w testowaniu, ja czekam jeszcze tydzień.

Odnośnik do komentarza

Alexiss, tak torbiel, prawdopodobnie teratoma, w ciągu 4 tygodni,a pojechałam do lekarza spr wielkośc pęcherzyka a tu taki zonk. Zrobiłam sobie markery i test Roma, wyniki na szczęście super. Wykres masz ładny, temperatura w górze,trzymam kciuki, żeby nie spadła. U mnie też w górze, tylko ja mam dopiero 18dc.

Odnośnik do komentarza

Hej przyszła @ mam już dosyć i myślę już nad zaprzestaniem starań bo przestaję się cieszyć życiem.Jeszcze trochę to wpadnę w depresję.Widocznie mam mieć tylko jedno dziecko.Więc chyba nie będę szła do lekarza bo po co.I tak pewnie nic by mi nie pomógł jak zawsze zresztą.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Alexiss szkoda, że test negatywny, może jeszcze @ tym razem nie przyjdzie... Ja czuje się dobrze, u mnie raczej też okres bedzie, nie zdziwie się, że nawet wcześniej niż zwykle.
Aniajg2 nie załamuj się, miałaś w końcu robione to hsg? Jeśli nie, to może warto jeszcze sprawdzic ta droznosc...

Odnośnik do komentarza

Aniajg2 faktycznie warto zrobić to hsg.Ciezko się przełamać bo tyle różnych opinii o tym badaniu...mnie to zajęli ponad rok , bo dokładnie rok temu dostałam pierwsze skierowanie do szpitala ale wczoraj zrealizowałam plan i jestem już po badaniu. Mam nadzieje ze to pomoże...u mnie wynik dobry oba jajowody drożne ale moze teraz jakiś cud się w końcu wydarzy...przynajmniej wiem ze już wszystko co powinnam zrobić zrobiłam

Odnośnik do komentarza

Mój poprzedni lekarz mówił,że jak zaszłam w ciążę (ale niestety poroniłam) to oznacza że jajowody są drożne,przynajmniej jeden.A teraz idę do innego bo tamta jest na macierzyńskim i zobaczymy co mi powie.Jeżeli mnie skieruje na to badanie to pójdę.
pozdrawiam

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Aniajg2 ja miałam robić w szpitalu ta wersje z rtg, ale gin pobrała mi wymaz na posiew a ze te badania są ważne tylko miesiąc to zdecydowałam się prywatnie na sono hsg. Robiłam w szpitalu św.Zofii w Warszawie ale za kasę. Terminy w szpitalach na hsg są mega odległe a już wstrzelić się w odpowiednim dniu cyklu to praktycznie nierealne.

Odnośnik do komentarza

Co do badania to przed badaniem dostałam 2 tabletki antybiotyku i jedna ketonalu. Generalnie najpierw normalne usg a potem zakładanie sondy i wtłaczanie kontrastu. Boli najbardziej moment z ta sonda bo to dziwne jakieś uczucie naciągnięcia szyjki a samo wpuszczanie płynu to już taki ból miesiączkowy ale naprawdę do zniesienia. Jedyne co mnie przeraziło to spora ilość krwi jak wstałam z fotela i się wycierałam lignina od pielęgniarek...miałam jeszcze krwawienie tego samego dnia po powrocie do domu ale to chyba wszystko się ze mnie wylalo. Tego dnia byłam trochę osłabiona ale chyba to tez nerwy dały znać. Co do pobytu to przyszłam na izbę się zarejestrować o 9 a wyszłam po zabiegu ok 13 tak wiec trochę czekałam.Sam żabiego 20 min

Odnośnik do komentarza

ania
ja miałam klasycznie pod RTG na NFZ, rano byłam w szpitalu, wyszłam o 12, u nas nie ma kolejek, bo jestem z małej miejscowości i naprawdę nie warto czytać histerycznych opinii na necie, gdybym mogła to poszłabym za Ciebie :D bo naprawdę to nic strasznego, wg mnie szkoda kasy na prywatne sono hsg ;)
kasia ja tez dośc mocno krwawiłam jakies 12 h po badaniu, a pozniej 3 dni jeszcze plamienie.
niestety 1 cykl z hsg nieudany, teraz bedzie 2...

robiłam jeszcze wczoraj z krwi przeciwciała przeciwplemnikowe ASA i przeciwjądrowe ANA1 , bo gin mowil, ze czasem kobiety wytwarzaja jakies przeciwciala, ktore zabijaja plemniki albo odrzucaja zarodek. zobaczymy... wyniki w przyszlym tygodniu, a wizyte mam 3 kwietnia ;)

a co u was?

kasiu długo sie juz staracie ?

http://lbyf.lilypie.com/80nJp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...