Skocz do zawartości
Forum

ciąza a orgazm


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. mam pytanie czy to normalne ze w trakcie od kiedy jestem w ciazy(6 miesiac) nie moge mieć orgazmu?? moj maz bardzo sie tym denerwuje - siebie obwinia za to ze nie moze mi sprawic przyjemnosci. ja mu tlumacze ze sa tez inne momenty, kiedy jest mi przyjemnie,ze to pewnie przez ciaze, ale tak naprawde nie wiem co mam o tym myslec. jesli mozecie pomozcie, nie chce aby on sie zamartwiał.
z gory wielkie thx

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dużo zależy od kobiety i od jej psychiki itd. Może nie jesteś za bardzo rozluźniona albo za bardzo myślisz w trakcie o swoim brzuszku ... ciężko powiedzieć. Przeżywanie orgazmu to chyba indywidualna sprawa każdej z nas, w ciąży także. Są przecież kobiety które wcale nie mają ochoty na sex w ciąży a inne wprost go uwielbiają i czerpią jeszcze większą sadysfakcje.

Odnośnik do komentarza

asia78
ronia
aldonka23
dokładnie przez 9 miesięcy naszą jedyną pozycją była "od tyłu" na leżąco:)
potem juz mielismy jej dosc:)

nie dziwie się bo plecki bolą :sofunny: :sofunny:

No jak bola? :surprised:
od jednej i tej samej pozycji to chyba wszystko może boleć :lol:
A jak boli to nie wiem ale być może się dowiem .. wszystko przede mną :lol:

Odnośnik do komentarza

gdzie tam - kładziesz sie na brzegu łóżka z nogami spuszczonymi lub zakłądasz za faceta a on klęka ( na poduszce ) i dawaj :P - to taka pozycja zbl;izajaca i dla odwaznych bo obydwoje sie dokładnie widzicie i swoje reakcje :) ale brzuch bezpieczny :) u nas sie sprawdziła :D

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

dzieki dziwczyny za odpowiedz. moj maz bardzo sie denerwuje ze zniecie maluszka, a mi sie wydaje ze wiem kiedy jest dla niego dobrze i bezpiecznie. na pewno macie racje piszac ze to indywidualna sprawa... nigdy nie widzaialam tak szczesliwego mojego mazczyzny jak teraz, gdy wie ze jest tata (tak na prawde bedzie nim dopiero w czerwcu, ale juz sie nim mianuje)
poczekamy do rozwiazania i wtedy zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Ardhara
gdzie tam - kładziesz sie na brzegu łóżka z nogami spuszczonymi lub zakłądasz za faceta a on klęka ( na poduszce ) i dawaj :P - to taka pozycja zbl;izajaca i dla odwaznych bo obydwoje sie dokładnie widzicie i swoje reakcje :) ale brzuch bezpieczny :) u nas sie sprawdziła :D

U nas też się sprawdza :) Mnie bardzo odpowiada, bo M. całą robotę odwala, nawet się zasapać nie zdążę :8_2_96:

Odnośnik do komentarza

Kurcze u mnie też jest pozycja na boczku na leżąco ale ja jeszcze opracowałam taktyke jak mnie boli kręgosłup to mojemu M tak każe się wyginać ,że w końcu jakoś mam nogę na nim(ale nadal jestem na boczku) i jest inaczej:):)nie bardzo ją lubie bo jak jest w miarę jasno to widze swój celulit hehehe i masz racje Daffodil całą robotę odwala M jak mu się chciało hehe niech się wysila:):)

maleństwo-wiesz ja czytałam taki artykuł własnie na temat seksu w ciąży i wiesz bardzo dużo kobiet ma z tym problemy niesety w pierwszych tygodniach po ciąży(według tej gazetki)jest tak samo albo gorzej bo kobiety boją się bólu krocza które tak naprawde juz nie boli jednak sama wiesz jak to jest jak wydaje Ci się ,że bedzie boleć to denerwujesz sie, tracisz ochotkę itp.
Ja co prawda mam orgazm ale zajmuje to mojemu M o wiele więcej czasu ,że biedak poźniej pada jak zabity hehehe:):)
Wcześniej wogole nie miałam ja ochotki ale jakoś sama wróciła:):)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e13hk56xe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oncft96gtbw6vglg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...