Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość selenia

Tanie wysyłanie paczek kurierskich za granicę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość selenia

Moja siostra jest w Holandii i urodziła niedawno c óreczkę :) chcę jej wysłać trochę rzeczy dla małej i szukam jakiegoś taniego kuriera, ale wszędzie ceny są dość wysokie w przypadku wysyłki za granicę. Ktos zna jakąś firmę, czy serwis gdzie można niedrogo paczki nadać za granicę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andzia28

Tak, moze spróboj przez WysylajTaniej, to taki broker kurierski, ceny są dużo niższe niż bezpośrednio w firmach kurierskich - brokerzy mają z firmami kurierskimi umowy na większe ilości paczek, stąd ceny są znacznie niższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justa27

Dokładnie spróbuj poszukać w ofertach pośredników sama kilka razy już wysyłam paczki tymi brokerami i ceny są o połowę niższe niż wysyłanie paczek poprzez tradycyjnych kurierów. Nawet ten braker o którym pisze Andzia bardzo dobrze kojarzę mają bardzo fajna oferte cenową zerknij sobie na cennik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natania

Ceny między brokerami kurierskimi są podobne, więc dobrze jest kierować się jakością, najstarszą firmą brokerską jest WysylajTaniej, także lepiej skorzystać z takiego sprawdzonego brokera kurierskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malgosia09

Dokładnie zgadzam się z tym że trzeba się kierować jakością a temu brokerowi ufam już od prawie 2 lat. Z sendit też korzystałam, ale tam wychodziło kilka groszy drożej także zostałam przy sprawdzonym brokerze który mnie jeszcze nie zawiódł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość yorka33

Ceny wcale nie są podobne. Nie wiem czy sobie porownywałyście ceny ale jednak niektore firmy są droższe, niektóre tańsze ( co oczywiście nie oznacza,ze warto jest wybierać najtańszą firmę - warto jest kierować się przede wszystkim tym jakie dana firma ma opinie) Sama co jakiś czas wysyłam paczki za granicę ( głównie dla siostry bo kupuje wiele rzeczy w Polsce).
Polecam Eurospedycję:
http://www.eurospedycja.com/
Mają dobre ceny, poza tym nigdy mnie nie zawiedli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olina

korzystam z Fastpost, pośrednik usług kurierskich. Wystarczy wpisac wymiary paczki i pokazuje mi najtańsze opcje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...