Skocz do zawartości
Forum

Tanie wysyłanie paczek kurierskich za granicę


Gość selenia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra jest w Holandii i urodziła niedawno c óreczkę :) chcę jej wysłać trochę rzeczy dla małej i szukam jakiegoś taniego kuriera, ale wszędzie ceny są dość wysokie w przypadku wysyłki za granicę. Ktos zna jakąś firmę, czy serwis gdzie można niedrogo paczki nadać za granicę?

Odnośnik do komentarza

Tak, moze spróboj przez WysylajTaniej, to taki broker kurierski, ceny są dużo niższe niż bezpośrednio w firmach kurierskich - brokerzy mają z firmami kurierskimi umowy na większe ilości paczek, stąd ceny są znacznie niższe.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie spróbuj poszukać w ofertach pośredników sama kilka razy już wysyłam paczki tymi brokerami i ceny są o połowę niższe niż wysyłanie paczek poprzez tradycyjnych kurierów. Nawet ten braker o którym pisze Andzia bardzo dobrze kojarzę mają bardzo fajna oferte cenową zerknij sobie na cennik

Odnośnik do komentarza
Gość malgosia09

Dokładnie zgadzam się z tym że trzeba się kierować jakością a temu brokerowi ufam już od prawie 2 lat. Z sendit też korzystałam, ale tam wychodziło kilka groszy drożej także zostałam przy sprawdzonym brokerze który mnie jeszcze nie zawiódł

Odnośnik do komentarza

Ceny wcale nie są podobne. Nie wiem czy sobie porownywałyście ceny ale jednak niektore firmy są droższe, niektóre tańsze ( co oczywiście nie oznacza,ze warto jest wybierać najtańszą firmę - warto jest kierować się przede wszystkim tym jakie dana firma ma opinie) Sama co jakiś czas wysyłam paczki za granicę ( głównie dla siostry bo kupuje wiele rzeczy w Polsce).
Polecam Eurospedycję:
http://www.eurospedycja.com/
Mają dobre ceny, poza tym nigdy mnie nie zawiedli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...