Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla mamy - biżuteria?


Gość Wiola44

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny! Muszę się Was poradzić w kwestii biżuterii , nie bardzo umiem się zdecydować co dać mojej mamie na prezent. Pomyślałam że potrzebuje biżuterii do sukienki na chrzciny , wypatrzyłam fajny sklep z śliczną biżuterią i chcę coś jej kupić ale nie umiem się zdecydować:) będę zamawiała z tego sklepu http://sklep.arlekin.design/64-bizuteria-srebrna zerknijcie i poradźcie mi co najbardziej spasuje się z czerwona sukienką bo taką będzie miała .

Odnośnik do komentarza

W zeszłym roku dostałam bardzo ładną bransoletkę od dzieci -srebrną. Kochane powyjmowały swoje zaskórniaki i kupili przepiękną bransoletkę....bardzo miło to wspominam. Teraz prawdopodobnie kupili mi na spółkę z mężem okulary do komputera. Jakiś czas byłam w salonie optycznym [reklama usunięta] i bardzo mi się spodobały pewne oprawki.... i tak coś czuję, że je dostanę.

Odnośnik do komentarza

Wiola44, mnie osobiście nie podoba się biżuteria prezentowana na stronie, którą zamieściłaś w swoim poście, ale nie wiem, jaki gust ma Twoja mama. Może jej akurat taki styl biżuterii odpowiada? O gustach się nie dyskutuje. Ty swoją mamę znasz najlepiej, wiesz, co lubi, więc na pewno dobrze wybierzesz. Wierzę, że prezent się jej spodoba. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...