Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2017"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W kategorii "Produkt przyjazny dzieciom" mój bezsprzeczny zwycięzca to łóżeczko bukowe Wisad :) Jest wyjątkowo praktyczne, wygodne (wiem ze sprawdzonego źródła! :) i.... takie śliczne! Pasuje do każdego pomieszczenia, a wykonanie jest bardzo solidne. Bo cóż może być bardziej przyjemne dla dziecka niż spokojny sen w wygodnym łóżeczku? Jeśli maleństwo lubi spać tak samo jak mama (a wiem, oj wiem, że tak bywa... ;), to łóżeczko Wisad będzie spełnieniem jego sennych marzeń.

W kategorii "Produkt przyjazny mamie" głosuję na chustę Rainbow Bamboo! Przewygodna, przeładna i przemiła w dotyku :) A te wszystkie małe szczęścia odczuwa zarówno mama jak i maluszek, więc podwójny strzał w dziesiątkę :)
Wymiary chusty są idealne, a mi bardzo podoba się jej skład - połączenie bambusa z bawełną.

Trzymam kciuki za obie marki :)

Odnośnik do komentarza

Droga Redakcjo,

Prawie wszystkie panie z naszej firmy zapragnęły zagłosować między innymi na łóżeczko Wisad. To, że nasza sieć komputerowa jest podłączona pod jeden adres IP nie jest naszą winą. Chciałyśmy zagłosować na produkt, który nam odpowiada i z całym szacunkiem, ale żadna z nas nie będzie specjalnie brać udziału w konkursie jeszcze raz, z innego miejsca tylko po to, by udowodnić, że nie działamy nieuczciwie.
Mogę tylko napisać w imieniu swoim i pozostałych Koleżanek z pracy, że jest nam przykro, bo chciałyśmy wziąć udział w konkursie, a potraktowano nas bardzo nieprzyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Głosowanie powinno być np. na Facebooku, gdzie można określić, czy osoba oddająca głos jest realna, czy konto jest jednak fikcyjne.
Głosując w taki sposób każdy może powiedzieć, że ma firmę która liczy 10 000 osób i tyle oddać głosów, a tak naprawdę to będzie firma jednoosobowa.

Odnośnik do komentarza

Zarówno w kategorii produkt przyjazny Mamie jak i Produkt przyjazny Dziecku głosuję na "Paczuszkę Maluszka". Każda świeżo upieczona mama doceni gotową wyprawkę, będącą wielką pomocą w nowej życiowej roli. Skonfigurowana Paczuszka zawiera wszystko co moze byc potrzebne w pierwszych miesiącach życia maluszka. Każda kobieta (a już w szczególności MAMA) wie jak ważne są rozwiązania ułatwiające życie - paczuszka jest odpowiedzią! Produkt kompleksowej wyprawki z materacykiem służącym za łóżeczko doceniły jedne z najbardziej zaradnych kobiet na świecie- mieszkanki Finlandii.
W kategorii produkt przyjazny Dziecku - rozwiązanie jest idealne ponieważ każde dziecko które rośnie chce na własną rękę poznawać świat, pudełko, które pozostaje nam po Paczuszce Maluszka mały odkrywca moze wykorzystać jako własny statek podwodny, latający dywan lub cokolwiek innego na co pozwoli bujna dziecięca wyobraźnia!

Paczuszka Maluszka to najlepsze rozwiązanie ostatnich lat jakie można sprawić Mamie i Dziecku!

Odnośnik do komentarza
Gość Beata z Gdyni

PUFUF
Dla mamy jak i dla dziecka.
Aktualnie leżę na "ciążowej" i moim zdaniem jest to świetny wynalazek. Poduszka ma nietypowy kształt dzięki czemu mozna podkładać ja pod szyje w czasie snu, pod plecy w czasie siedzenia i pod brzuszek podczas odpoczywania na boku. Jest to wielkie udowodnienie, a do tego poduszki wykonane z mięciutkiego materiału !

Odnośnik do komentarza

W kategorii produkt przyjazny dziecku moje uznanie zdobywa zdecydowanie Moja Pierwsza Chusta Larimar Lenny Lamb. Lenny Lamb to jedna z wiodących na polskim rynku firm produkujących świetne jakościowo chusty do noszenia dzieci. Ich wyroby są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i dobrej jakości.
Moja Pierwsza Chusta Larimar Lenny Lamb to produkt, z którego dziecko będzie mogło korzystać od chwili narodzin przez przynajmniej kilka lat. Samo noszenie w chuście ma ponadto bardzo duży wpływ na rozwój dziecka. Maluchy noszone przez rodziców w chuście lepiej się rozwijają pod względem inteligencji, ale też emocjonalnym. Szybciej wracają do zdrowia po chorobach, mniej się stresują, są odważniejsze w poznawaniu świata. Wychowując się od najmłodszych lat otoczone troską i bezpośrednim kontaktem z rodzicem, dzieci stają się pewne siebie i otwarte na ludzi. Noszenie w chuście nie ma wad. Ma jedynie zalety, a połączone z bezpieczeństwem i designem, nie ma sobie równych.
(Co prawda nie posiadałam chusty Larimar, jednak również nosiłam mojego synka w chuście Lenny Lamb, jak i w innych, dlatego z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma sobie równych!)

W kategorii produkt przyjazny mamie wybieram Paczuszkę Maluszka. To niepozorny pakunek, który zawiera w sobie wszystko to, co jest potrzebne przyszłym rodzicom. Paczuszka maluszka występuje w kilku wariantach tak, by każdy mógł dobrać odpowiedni dla siebie. W największym z nich znajdują się nie tylko pieluszki czy ubranka, ale także środki higieniczne, gryzaki, bielizna pościelowa czy też akcesoria pielęgnacyjne. Samo pudełko, w którym ofiarowuje się przygotowany zestaw, pełni rolę łóżeczka, dzięki któremu maluszek może spać blisko rodziców wszędzie, gdzie tylko chce, a jednocześnie nie będąc narażonym na niebezpieczeństwo w postaci przygniecenia go przez dorosłego.
Pudełko można wszędzie ze sobą zabrać, a dodatkowo pasuje do każdego wnętrza stanowiąc nie tylko potrzebny element wyposażenia dziecięcego pokoju, ale także świetny element wystroju mieszkania.
Dodatkowo, gdy maluch podrośnie, pudełko może sprawdzić się w postaci pojemnika na dziecięce zabawki lub kuferka na pamiątki z pierwszych lat życia dziecka.

monthly_2017_06/konkurs-hity-mother-baby-2017_58089.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzej73

Co prawda nie jestem mamą tylko tata, ale ostatnio żona przyniosła do domu następnego "klamota", którym była poduszka. Tłumaczyła mi ze poleciła jej przyjaciółka, ze bardzo wygodna i w ogóle super, nie wywarło to na mnie większego wrażenia oprócz tego ze po tygodniu żona była zachwycona gdyż jej ból pleców ustał (jest w 7 miesiącu ciąży). Któregoś dnia gdy położyłem sie do łóżka w celu ucięcia sobie drzemki położyłem sie na TEJ PODUSZCE, była bardzo miękka i plastyczna, idealnie do dopasowała do mojego ciała i bardzo dobrze mi sie na niej stało. Aktualnie mamy zamiar kupić drugą poduszkę bo do tej pory co wieczór toczy sie walka o poduszkę, kto na niej dzisiaj śpi, niestety zwykle wygrywa żona ze względu na błogostan :) razem z żona wybieramy PUFUF jako produkt dla mamy (i taty)

Odnośnik do komentarza
Gość Ola05091984

Swój głos oddaję na poduszki PUFUF. Ich kszałt sprawia że idealnie wpasowują się w każdą partię ciała a o bólu pleców i karku mogę już tylko zapomnieć. Zabieram ją ze sobą nawet na wyjazdy. Używam tej poduszki od 5miesięcy i nadal jest jak nowa! Dużym plusem jest również to że poralową poszewkę można w każdej chwili zdjąć i wyprać gdy się pobrudzi. Nie zamieniłabym jej na żadną inną!
Plusy:
-erginimiczny kszałt
-wypełnienie, które układa się do ciała
-wypełnienie się nie ubija jak w większości poduszkach innych marek
-poszewka posiada zamek, dzięki czemu można ją zdjąć i wyprać
- poszewka jest z malutkiego pollaru
- kolorystyka obłędna: każdy znajdzie dla siebie coś miłego
- przystępna cena
-idealna dla karmiących mam jak równiez dla osób ze schorzeniami kręgosłupa
- piękne i bardzo staranne wykonanie
Minusy:
-brak
Jednym słowem: Moje ciało mówi Ufff kiedy w pobliżu jest PUFUF:-)

Odnośnik do komentarza
Gość Dominisia89

Kategoria: Produkt przyjazny mamie
Głosuję na: PACZUSZKĘ MALUSZKA.
Kupiłam i gorąco polecam wszystkim!! Cudowny prezent, moja siostra była zachwycona. Niesamowity dobór produktów, bardzo dobra jakość, ciekawy pomysł. Sama spodziewam się maluszka i z pewnością zakupie produkt ponownie!

Kategoria: Produkt przyjazny dziecku
Głosuję na: Gryzaczek Lanco Toys 1237
Bardzo dobry pomysł na zabawkę dla ząbkujących dzieciaczków.

Odnośnik do komentarza

przyjazne dziecku:
Gryzaczek Lanco Toys 1237
wszystkie chcemy dla naszych maleństw jak najlepiej.
Dość mamy wszechogarniającej nas chemii, plastiku.
Gryzak daję dziecku do ssania i muszę mieć pewność, że do organizmu razem ze śliną nie przedostaną się jakieś toksyczne substancje.
10 lat temu chińskie gumowe gryzaki z Chin były na porządku dziennym.Jak sobie pomyślę, że podawałam je synowi........Ech.

Przyjazne mamie

Odplamiacz punktowy JELP 250 ml.

Na temat plam każda mama książkę mogła by napisać.
Poradzić sobie z taką np. po soku jabłuszkowym ( nie używając przy tym chemicznych odplamiaczy) to prawdziwa sztuka.
Jelp punktowy odplamiacz zaoszczędzi nasz czas, nerwy i pieniądze.
Pozwólmy naszym maleństwom się " zdrowo wybrudzić" ,
bo brudne dziecko to szczęśliwe dziecko.
Później wkracza mama

Odnośnik do komentarza
Gość Kasialeon12

Wózek anex sport jest przyjazny mamą i dzieciom bo dla maluszków po wyjęciu z buszka jest drugim miejscem gdzie dziecko uwielbia przebywac!
A- amortyzatory na 6, wózek płynie.
N- niepowtarzlany
E- egzemplarz niezastapiony
X- idealny na extramalne wycieczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...