Skocz do zawartości
Forum

Jaką szczoteczkę soniczną wybrać?


Gość Użytkownik23

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie szczoteczka soniczna o wiele lepiej, dokładniej czyści zęby. Ja kupowałam Philips Sonicare Healthy White w aptece internetowej [reklama usunięta]. Jest też delikatna dla dziąseł. Ma wbudowany zegar, który odmierza czas mycia. Można też zastosować 30-to sekundowy tryb wybielania, dzięki któremu uśmiech jest ładniejszy; ja zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza

A to dla Ciebie szczoteczka, czy dla dziecka? Ja używam i polecam Oclean Air: https://oclean.pl/sklep/szczoteczki-soniczne/szczoteczka-soniczna-oclean-air/ dla dziecka w sumie też się świetnie nada poprzez swoje gabaryty - nie jest taka duża. Do tego dedykowana aplikacja, w której możesz śledzić, czy zęby są dobrze umyte, ustawić indywidualny plan i takie tam :) Ja mam i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Polkanamalcie

Ja postawiłam na tańszą szczoteczkę soniczną od haxe, ale nie gorszą, bo z tego co sprawdzałam to ilość ruchów sonicznych jest taka sama jak w philipsie. Działa, zęby czyste jak nigdy 😄 

Odnośnik do komentarza

Ja dla córci kupiłam soniczną z InnoGio i w końcu widzę, że z chęcią po nią sięga i myje zęby:) Szczoteczka dokładnie czyści a przy tym jest delikatna dla szkliwa i dziąseł. Przy pracy jest cicha, wygodnie leży w ręce i ma wytrzymałą baterię:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...