Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ruchy czuje już naprawdę mocno i czesto- niezależnie od pory dnia i pozycji. Czuję też kopniaki pod ręką co jest najfajniejszym uczuciem :)
Dziś 18 + 1 tc

Mika a można wiedzieć stąd ten strach przed porodem SN? Rozumiem że miałaś jakieś niefajnie doświadczenia z lekarzami. Napiszesz coś więcej?

Ja rodziłam SN i wspominam super mimo bólu- wiadomo. Najgorzej wspominam połóg..bleee

A my jesteśmy od 2 dni w polskich górach i urlopujemy. Wczoraj wlezlismy na Śnieżkę a dziś w planach Szrenica :) tak tak, baba prawie że w połowie ciąży i 2 letnie dziecko na dokładkę żeby było śmieszniej :)

Odnośnik do komentarza

Amme, jak mój syn miał półtora roczku i ja byłam w ciąży z bliźniakami to też chodziliśmy po Karkonoszach,codziennie spaliśmy w innym schronisku. Spędziliśmy w górach 9 dni. Teraz w sierpniu mąż był z synami w Tatrach,Bieszczach-zrobili Koronę Gór Polski,robili od czerwca,a ja z 3 letnią córeczką zostałam w domu bo nie czułam się na siłach.

Odnośnik do komentarza

Amme1 dwa lata temu zaszłam w pierwszą ciążę na którą bardzo czekaliśmy. Plamilam cały poczatek a mój lekarz ciągle mówił że taka moja uroda- to mu wierzyłam. Później doszły bóle kręgosłupa- taka pani uroda. Nie przejmowałam się bo skoro lekarz tak mówi to pewnie ma rację. Pojechałam na święta do rodziców. W nocy poczułam niepokój. Pojechaliśmy na izbę przyjęć okazało się że dziecko zmarło a ja od kilku dni noszę je pod sercem i niczego się nie spodziewam. W szpitalu lekarze nie wpuścili mojego męża do gabinetu. Powiedzieli mi o śmierci mojego dziecka typu : to już spuchło. Nie chcę tego dokładnie wam przytaczać. Lekarz był dla mnie okropny. Podali mi oksytocyne a moja szyjka nie chciała się rozewrzeć - rodziłam w 15 tygodniu ciąży w okropnych bólach przez 17 godzin. Mój mąż nie dał się siłą wygonić że szpitala. Później był już przy mnie cały czas do czasu łyżeczkowania. W tej traumie przed łyżeczkowania lekarz nakrzyczał na mnie że nie wiem kiedy byłam siku. A ja poprostu przez tyle godzin płakałam że nie wiedziałam która jest godzina. Przy mężu oczywiście był taki milutki że szkoda gadac. Totak w skrócie.. powiem wam że trauma jest tak duża że jak pomyślę o sn to aż mi słabo. Najbardziej boję się że wpadnę w panikę.

Odnośnik do komentarza

U mnie tylko 2 kg na plusie w 18 T i 6 dniu. Żelazo na szczęście mi podskoczylo i mogę w końcu jeść mięso. Polówkowe mam dopiero 28.09. Ale od dwóch tygodni czuje ruchy dziecka:-) na początku był niespodziewany strzał w bok w drugim tygodniu co drugi dzień czuje ruchy Ale zależy co zjem. Ostatnio po pomarańczy zaczęła się kręcić :-) A na słodycze w ogóle nie mam ochoty. Za to bardzo dużo pomidorów jem

Odnośnik do komentarza

Monika 8999 Narazie znosnie:) Leżę albo siedzę większość czasu. Nie plamię tfu tfu tfu. Nie rozmawiałam bo uważam że jeszcze jest za wcześnie. Cały czas mam z tyłu głowy że coś może się nie udać. To moja trzecia ciąża więc podchodzę bardzo ostrożnie do tematu.

Dziewczyny słuchajcie sprawa z ostatniej chwili. Właśnie wyszłam z kąpieli i zauważyłam czerwone plamy pod pachami lekko swędzące. Wykluczam podrażnienie depilacją bo od kilku dni nie używałam maszynki. Spotkałyście się już z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...